2733
2734
عنوان

طبق انومالی

139 بازدید | 14 پست

من طبق انومالی الان باید 33 هفته باشم. اما 3 هفته پیش دکتر بود گفت 28 هفته ای که الان بشم 31.طبق انومالی حساب کنم درسته؟ 28 بهمن 18 هفته و 4 روز بودم. حساب کردم روزشو الان 33 هفته میشم

یه صلوات مهمونم میکنید به نیت ارامشم و خوب بودن حاله دلم

طبق اولین سونو حساب کن

وزن اولیه ۱۱۱.۶۰۰  🤕😮‍💨😬  وزن هدف ۷۰ کیلو😍🥰 هدف اولیه تا فرودین ۱۴۰۳ ... ۹۵ کیلو. 😎😎😎من می تونم💪💪💪💪   تیکر هدف اولیمه                   کاش این مردم می‌فهمیدند حالی که پریشان است آرامش میخواهد نه سرزنش😒😔 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دکتر به من گفت باید طبق اولین سونو حساب کنی انومالی مهم نیست

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
برامنم باسونو۱۰روزاینافرق داره ولی دوتاسونوهام یه هفته رونشون دادن

خب رو کدوم حساب کنیم؟ من میخام 34 هفته برم سونو. الان رو جی حساب کنم؟ 

2738
یعنی ان تی؟ 

اگه قلب رفتی که اون

وگرنه ان تی

وزن اولیه ۱۱۱.۶۰۰  🤕😮‍💨😬  وزن هدف ۷۰ کیلو😍🥰 هدف اولیه تا فرودین ۱۴۰۳ ... ۹۵ کیلو. 😎😎😎من می تونم💪💪💪💪   تیکر هدف اولیمه                   کاش این مردم می‌فهمیدند حالی که پریشان است آرامش میخواهد نه سرزنش😒😔 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش ...
‌استارتر چند بار اقدام داشتی؟ فقط روز تخمک گذاری؟ با سونو یا کیت؟

از روز پاکی یه روز در میون.

همون ماه اول باردار شدم

2706