2733
2734

من دوس دارم این کاررو برای ثوابش انجام بدم .

متاهلم ولی هنوز برای بچه اقدام نکردم .

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وا عزیزم شما با این تفکرات داری به کجا میری .چه ربطی داره من مذهبی  هستم خودم کاندید ای وی افم ...

طرف آقاست 😣

بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          بعضی ها جوری بیشعورن که دلم میخاد ازشون بپرسم بیشعوریتون ذاتیه یا خودتون هم تلاش میکنید 😬😞باردارنیستم 😔تیکر گذاشتم انشالله تا این تاریخ منم مامان بشم 😍مطمئنم خدا دست خالی نمیزارتم 😍مطمئنم یه روز با بچه تو بغلم میرم مطب دکتری که بدون مقدمه چینی بهم گفت فکرمادرشدن رو از سرت بیرون کن ندید چقد استرس بهم وارد شد ندید من چی کشیدم که همونجا بیهوش شدم 😔مطمئنم خدا امیدمو ناامید نمیکنه 😍
برو بالا بخون بعد حرف بژن

من اصلا متوجه نمیشم یه مرد تو تاپیک زنونه چکار می کنه؟

به شخصیتت برنمیخوره واقعا؟

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
2728
2738
من کسی سراغ دارم زیرسی ساله ویه بچه سه ساله سالم داره زایمانشم طبیعی بود.قیمت شماچقده؟

اگر حالا هم رحم سراغ دارید لطف پی وی پیام دید من هم دنبال رحم استم از تهران

2706