2733
2734
عنوان

بارداری

116 بازدید | 9 پست

سلام بهمه خانما من تو اقدامم قبلا همسرم واریکوسل داشت عمل کرده ی بچه داریم تو۵ سال هس 

میخام بدونم امکان داره ک برگرده واریکوسل هیچ رقمه هم حاضرنمیشه بخاد بره دکتر 

بعدم من پریود قبلیم۲/۲۶بود پریودبعدیم۳/۲۶میشه

دقیق زمان تخمک گذاریم کی هس ک اقدام کنم

❤️عزیزم همیشه به یاد داشته باش تو از آنچه باور میکنی جسور تر ، آنچه فکر میکنی قوی تر و بیشتر از آنچه که فکرش را بکنی عزیز و محبوب هستی💜Amirali🦋Rosha💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

شوهرتون درد در ناحیه تناسلی درحالت عادی و درموقع ارضا شدن نداره؟؟؟؟ یا رگهای ب یضه ها سیاه و متورم نشدن؟

یه روز یه گدا بوده که دونفر بودن هرروز بهش سر میزدن یکیشون هر روز بهش یه لگد میزد و یکیشون هرروز بهش پول میداد، یه مدت این دو نفر پیداشون نمیشه اونیکه لگده رو میزد شد آدم خوبه و اونیکه پول میداد بهش شد آدم بده چون چند وقت پیداشون نبود که بهش لگد بزنن یا پول بدن، مراقب باشین بیش از اندازه خوب نباشین چون یه روز نبودن خوبیتون یا کم شدن خوبیتون باعث بد دیده شدنتون میشه، ✓/// از طرف یه احمق که همیشه خوب بوده و ساده از بس بلا سرم اومده دیگه از خودم بیزارممممم بخاطر کودن بودنم و سادگیم، انشاالله یه روزی میاد میبینم که حقم گرفته شده و میام اینجا مینویسم🖤😭

سلام عزیز، دوره منم مثل شما 30 روزه است، 16 دوره تخمک گذاریمه که با کیت فهمیدم، اما آدما با هم فرق میکنن هرکسی سیستم بدنش یجوره

به طور تقریبی از 15 به بعد میتونه باشه

شوهرتون درد در ناحیه تناسلی درحالت عادی و درموقع ارضا شدن نداره؟؟؟؟ یا رگهای ب یضه ها سیاه و متورم ن ...

نه هیچ دردی نداره چ ودر حالت عادی چ موقع ارضا شدن.

رگهای سیاه هم نداره کیسه های بیضه اش هم خنک هس ولی دکتر گفته ک اگ دیر اقدام کنی ممکنه ک بچه دارنشی

❤️عزیزم همیشه به یاد داشته باش تو از آنچه باور میکنی جسور تر ، آنچه فکر میکنی قوی تر و بیشتر از آنچه که فکرش را بکنی عزیز و محبوب هستی💜Amirali🦋Rosha💜
2738
نه هیچ دردی نداره چ ودر حالت عادی چ موقع ارضا شدن. رگهای سیاه هم نداره کیسه های بیضه اش هم خنک هس و ...

خب عزیزم همینکه این علائم رو نداره خوبه اما دلیل بر بی مشکلی نیست پس چرا اقدام نمیکنین؟

یه روز یه گدا بوده که دونفر بودن هرروز بهش سر میزدن یکیشون هر روز بهش یه لگد میزد و یکیشون هرروز بهش پول میداد، یه مدت این دو نفر پیداشون نمیشه اونیکه لگده رو میزد شد آدم خوبه و اونیکه پول میداد بهش شد آدم بده چون چند وقت پیداشون نبود که بهش لگد بزنن یا پول بدن، مراقب باشین بیش از اندازه خوب نباشین چون یه روز نبودن خوبیتون یا کم شدن خوبیتون باعث بد دیده شدنتون میشه، ✓/// از طرف یه احمق که همیشه خوب بوده و ساده از بس بلا سرم اومده دیگه از خودم بیزارممممم بخاطر کودن بودنم و سادگیم، انشاالله یه روزی میاد میبینم که حقم گرفته شده و میام اینجا مینویسم🖤😭
خب عزیزم همینکه این علائم رو نداره خوبه اما دلیل بر بی مشکلی نیست پس چرا اقدام نمیکنین؟

دارم اقدام میکنم برام دعا کنین ان شاا..ک بشه