2733
2734
عنوان

امروز سال نی نینیمه ک تو۲۸ هفتگی فوت کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 1015 بازدید | 94 پست
سلام خواهر جان صبح بخیر 5تاصلوات برای حاجت روایی شما فرستادم 🌹

ای جانم ممنونم از لطفتون،الهی ک صدبرابرش ب خودتون برگرده

خدایا امتحانای سخت واسه آدمای سرسخته،یا ازاین امتحاناازم نگیر یا سرسختترم کن.🙏خدایا بابت هدیت ممنونم😍علی سان تمام امیدوعشقیه ک خدا بهم داد.ممنونم ازش.😍😘🥰

یکی از نزدیکان م  تو شرایط  یک سال قبل شماست 

تو ۵ ماهگی ، براش این اتفاق افتاد

اگر نکته ای ب ذهن تون میرسه  ک  بتونیم کمک ش کنیم    زودتر  خودشو پیدا کنه و  آرامش روح ش باشیم ، لطف می کنید بهم یادآوری کنید 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای جانم ممنونم از لطفتون،الهی ک صدبرابرش ب خودتون برگرده

ممنون گلم 🙏🌹

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 
آخی عزیزم کاملا درکت میکنم.منم تو27هفته کیسه ابم پاره شد و سزارین شدم بعد از سه روز بچه فوت شد.منم س ...

عزیزم اره خیلی سخته چرا قایم نکردن برات.ان شاءالله ب زودی شماهم ی نی نی یالم خدا جایگزینش میده بهت

خدایا امتحانای سخت واسه آدمای سرسخته،یا ازاین امتحاناازم نگیر یا سرسختترم کن.🙏خدایا بابت هدیت ممنونم😍علی سان تمام امیدوعشقیه ک خدا بهم داد.ممنونم ازش.😍😘🥰
2731
یکی از نزدیکان م  تو شرایط  یک سال قبل شماست  تو ۵ ماهگی ، براش این اتفاق افتاد اگر ...

فقط بگو یاد عزیزات بیفت ک خدا اینارو برات نگهداره و بحاطرابنکه اونا تحمل رنجوسختی شماروندارن بیایین ب شرایط عادی،من تازه با ۱۳ ساعت درد زایمان ب دنیاش اوردم.بدترازمن ک نبودن،بگین اگه زودتر ارامشسونوپیداکنن احتمالش هست ۳_۴دیگه دوباره بارداربشن ب شرطی ک زودتر روحیشونو بدست بیارن.

خدا بهتون صبر بده عزیزم انشاا... به زودی باردار میشی و صحیح و سالم بغلش میگیری.

منم بچمو 32 هفته از دست دادم.

جلوی بیمارستان منو شوهرم گریه میکردیم و هیچکس نبود اروممون کنه😢😢😢

دنیا مال همه،بیخیال همه،من با تو حالم خوبه فقط💖
آخی عزیزم کاملا درکت میکنم.منم تو27هفته کیسه ابم پاره شد و سزارین شدم بعد از سه روز بچه فوت شد.منم س ...

خوبه سز شدی من با۱۳ ساعت دردبا زایمان طبیعی بدنیاش اوردم

عزیزم اره خیلی سخته چرا قایم نکردن برات.ان شاءالله ب زودی شماهم ی نی نی یالم خدا جایگزینش میده بهت

مرسی عزیزم.انشالله خدا به هر دومون کمک کنه.خیلی روزای سختی هست.سیسمونیم کامل نبود هنوزچن دست لباس و پتو.

خدایا کمک.کن منم به ارزوم برسم
2738
خدا بهتون صبر بده عزیزم انشاا... به زودی باردار میشی و صحیح و سالم بغلش میگیری. منم بچمو 32 هفته از ...

الهی عزیزم خداب شماصبر بده شماهابیشتر سختی کشیدین ک ۹ ماه باهاش بودین.ان شاءالله خدا ی بهترینسو ب زودی زودنصیبتون میکنه

فقط بگو یاد عزیزات بیفت ک خدا اینارو برات نگهداره و بحاطرابنکه اونا تحمل رنجوسختی شماروندارن بیایین ...

کاری بود ( یا حرفی بود )  ک  اطرافیان براتون انجام بدن  و  باعث آرامش تون  بشه  و  همیشه تو ذهن تون بمونه  ؟  

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

عزیزم دنیا به اخر نرسیده که من خودم بعد حاملگی اول مامانم که سقط شد علتشم نمیدونن دنیا اومدم بارداری اول بیشتر اوقات ناموفق هست ایشالا که به مراد دلت برسی

خوبه سز شدی من با۱۳ ساعت دردبا زایمان طبیعی بدنیاش اوردم

.بخیه هاشو که میبینم داغون میشم.هرجا میرم انگار برام یاداور دوران حاملگیم هست.البته این قضیه برا سال92هس.و بعد از اونم دو تا سقط داشتم.برامن ویژه دعا کنین.خدا دامن ما منتظرارو سبز کنه هرچه زودتر

خدایا کمک.کن منم به ارزوم برسم
احتمال زیاد مشکل قلبی داشته وگرنه خود به خود وای نمیایسته...خدا دامنت رو با یه بچه سالم پر کنه تا غم ...

چن روز بود حرکتش کم بود،ولی دوهفته قبلش ک رفتم معاینه و بررسی،انقد صدای قلبش تند تند میزد دکتره گفت کی گفته این مشکل داره،مث ماهی از زیردست دکتر لیزمیخوردمیگفت چقدم شیطونه،نمیدونم والا.شب قبلش مامانمم مهمونی داد ی سریااونجابودن ک چشم ندارن زندگی منوخونوادموببینن بالاخره چشم هم بی تاثیرنبود،چون پیامبرخودشون فرمودن ک نصف بیشترمردمی ک زیرخاکن از چشم نظر مردن.

الهی عزیزم خداب شماصبر بده شماهابیشتر سختی کشیدین ک ۹ ماه باهاش بودین.ان شاءالله خدا ی بهترینسو ب زو ...

ممنون عزیزم.واقعا درک میکنم حتی یاداوریش بعد از نزدیک 6 سال واسم سخته و هربار یادش میوفتم اشکم سرازیر میشه.

سعی کن بهش فکر نکنی من خیلی سختی کشیدم افسرده شدم تا یکسال شب و روز گریه میکردم.همین ناراحتیا باعث شد به سختی دوباره باردار بشم.

دنیا مال همه،بیخیال همه،من با تو حالم خوبه فقط💖
کاری بود ( یا حرفی بود )  ک  اطرافیان براتون انجام بدن  و  باعث آرامش تون & ...

حرف داداشم ک اونروز شنیداومد پیشم  گفت فقط بابارو نگاه کن رنگوروش شده مث گچ میگفتیم دورازجون صددورازجون الهی ک من پیش مرگشون بشم باباداره سکته میکنه،هیچ حرفی نمیزد ی جا زل زده بود چن ساعت.منم ک گفتم نی نیم فدای ی تارموش هم بابا هم مامان تواوج ناراحتیم اومدم پیشش و گفتم بابا اصلا شماناراحت نباشیا،باهاش صحبت کردم تاحرف بزنه،ولی همچنان ساکت بودن،و منم داشتم دق میکردم از ی طرف نی نیم از ی طرف بابا،دیگه خلاصه شوهرمم زده بود خیابون گردی و زنگ نیزد منومیخندوند یا سعی میکرد دلداربم بده و... تواوج ناراحتیش میگفت بروپیش بابات منم پیش بابا با سوهرم حرف میزدم ک بفهمه اروم شدم اروم شه.و گرنه توخلوتم موقع تنهاییم باهاش حرف میزدموگریه میکردم

2706