2733
2734
عنوان

توی تفسیر این ایه موندم

| مشاهده متن کامل بحث + 478 بازدید | 70 پست
ببخشید ببخشید ببخشید خواهر اما این واقعا برام سواله.چرا زنایی که محجبه تر و ساده ترن شوهراشون خیانتک ...

چون مطمئنن هر کاری بکنن زنشون خیانت نمی کنه ابرو ریزی راه نمی نداره . از بس از اول ناتو بودن که می دونن دنبال کی و کدوم خانواده برن که هر کاری کردن زن بخاطر ابروی خود و خانوادش حتی اسم طلاقم نیاره 

براشادی روح امواتم صلوات    
ببخشید ببخشید ببخشید خواهر اما این واقعا برام سواله.چرا زنایی که محجبه تر و ساده ترن شوهراشون خیانتک ...

اینطور نیست.

ما چهار  تا خواهریم. همه هم محجبه. فقط شوهر من اینطوریه.

سادگی مون هم فقط جلو نامحرم هست. من تو خونه فوق العاده به خودم میرسیدم. جوری که همین شوهر بی لیاقتم میگفت باید کلاس بذاری و این طرز کارها و پوشش و... رو یاد زنهای دیگه بدی.

در تجربه ی عشق تو نزدیکی ام آموخت!        هر قدر شوی دور، همانقدر عزیزی...!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
احتمالا اولی باشه اگه پاکیمون رو حفظ کنیم خدا هم از فضلش ما رو بی نیاز میکنه این وعده الهی هست

چیزی که تواین سایت دیدم کاملابرعکسه

چشم وگوش بسته هاوآفتاب مهتاب ندیده هاگیرگرگ صفت های دریده میفتن

نه این یه دستوره که میگه هرکس رو با مثل خودش ازدواج بدید

مثلا مرد و زن خوب با هم 

و مرد و زن بد هم باهم 

بعد میگه اینا دستورات الهی هستن 

لایک نکن جون خودت ریپلای بهتره ماسکتم بزن کرونا خیلی خره

باعرض سلام و خسته نباشید خدمت مفسرین قران!

..

.

شما اگر واقعا دنباله تفسیر این ایه هستید میتونید از اهلش سوال بکنید(اینجا اهلش نیست!)

درغیر این صورت ممکنه جوابی غیر از واقع،حقیقت و ...دریافت کنید

با حفظ احترام برای تمامی کاربران  

آقا هستم. 
منم خییییییلی فکر میکنم. ولی آخرش به همون متیجه شما رسیدم. که توصیه هست که برای ازدواج توجه به کفوی ...

شوهر شما حتما خوبیای دیگه داره که شما نداری

تاحالا به این دقت کردی؟

پاکی فقط نجابت نیست

شاید مثلا اون اهل غیبت نیست یا یه گناه دیگه که اون نیست یا خیری که اون اهلش هست شما نباشی

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒
2738
چراشوهرت اینجور شد

چی بگم!

یه جور اعتیاده. که اتفاقا از اعتیادهای دیگه سخت تره.

پزشکه تو منطقه نسبتا محروم. دیگه خودت حساب کن چه کسانی بهش درخواست بدهند و چجوری براش دلبری کنند و... 

منم هر چی به خودم برسم ، دیگه انقدر نمیتونم متنوع باشم که. یکی سفید تره. یکی جوون تره. یکی...

گاهی خودش میگفت دعا کن یا خدا خوبم کنه یا بکشدم.

باعرض سلام و خسته نباشید خدمت مفسرین قران! .. . شما اگر واقعا دنباله تفسیر این ایه هستید میتونید ...

گوش فرا نمیدهند که خواهر....

اینقدر گفتیم بر زبانمان مو ها رویید!!!!

اسمش را خودکشی نگذار...حتی نهنگی مثل من٬که عمق اقیانوس را دیده ٬دلش برای سواحل تو تنگ میشود...! 
گرگ‌ صفت ها اتفاقا دنبال همین چشم گوش بسته ها هستنند

بی شرف هاباهوشن 

میدونن کدوم زنومیتونن مطیع کنن به زیربکشن 

طرفوتوقفس نگه میدارن درعین حال ازخوش گذرونی مجردیشونم دست برنمیدارن جالبه همشونم مدعین که زنشونودوست دارن وسوگلیشونه😂😂😂😂میرن سراغ زنایی که شوهرخدای دومشونه

شوهر شما حتما خوبیای دیگه داره که شما نداری تاحالا به این دقت کردی؟ پاکی فقط نجابت نیست شاید مثلا ...

خوبی که قطعا داره.

ولی در این مورد واقعا اذیت کرده و زندگی مون رو بهم ریخته. اتفاقا من از اول خییییییلی خوشحال بودم که از همه نظر(تربیتی، خانوادگی، تحصیلی و...) انقدر بهم میاییم.

ولی عدم تقیُدش  به خانواده زندگی رو داره از بین میبره.

2706