2737
2734
عنوان

یه خواستگار دارم که...🚶🏻‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 466 بازدید | 34 پست
پدر مادرش اختلاف داشن باهم دیگه با اینم خوب نبودن چون خانوادتا دختر دوس بودن یروز بش گفم جمع کن برو ...

فکر کنم پسره دروغ میگه باید خانواده دختره برند تحقیق کنند و با پدر و مادر پسره حرف بزنند ببینند قضیه چی هست

فقط خدا ❤️❤️❤️

عزیزم این دوره زمونه نمیشه به کسی اعتماد کرد پدر مادر حتما یه چیزی میدونن که میگن نه من دختر عموی دوست خواهرم با یکی دوست بود میخواستن باهم ازدواج کنن پدره دختره گفت نه این ادم مناسبی نیست بعد دختره سر خود رفت باهاش ازدواج کرد پسره معتاد بود شیشه ای بود ما  دخترو ورداشت برد اصفهان خانوادشم هیچ ازش خبر نداشتن بعد یه مدت فهمیدن پسره توهم زده دختره رو کشته ادم باید به حرف خانوادش گوش کنه یکی از فامیلای ما زنه ازدواج دومش بود دوتا هم پسر داشت رفت با یه پسر که هم کوچیکتر بود هم مجرد بود ازدواج کرد پسره خانواده درستی هم نداشت برادراش تحقیق کردن گعتن این خوب نیست و خانوادش لاتن و اینا ولی گوش نکرد الان اینقدر پشیمونه که نگو هر چی داشت و از دست داده  چقدر طلا داشت خونه داشت همه رو فروخت شوهره باید حسابی تحقیق کنه زندگی که الکی نیست

روزگار چه زم اخوی چه زم اجوری استاره بخت مونه بردی به کوری  🖤💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

معتاد نیس کارشم فک کنم مغازه ای چیزی داره ۲۵ سالشم هس دوستمم قبولش داره فق بخاطر خانوادش دو دله

دوستت قبولش داره بدرد نمیخوره چون دوستت پشت یه نقاب اونو میبینه بعدا باید بغیر از رابطه خیابونی شون باید باهم نامزد باشن چون اینطوری نقاب واقعی برداشته میشه و فرد معلوم میشه کیه چون تو رل و اینچیزا تعهدی نیست نسبت به هم پس ممکنه پشت نقاب باشه ولی وقتی جدی بشه قضیه نامزد کنن چهره واقعیشون به هم نشون داده میشه تو رل اگه بد اخلاق باشه سیگاری معتاد هرچی‌میگی یروزی ولش میکنم ولی تو ازدواج این نمایان میشه و بیشتر میره تو چشم نتیجش میشه جدایی

یه داستان کاملا مذخرفیه....😐😐😐همه چیزش برعکسه...

دقیقا داستان مزخرفی هست !

اینکه استارتر میگه دوستم از همه چیش خبر داره هم  فقط بر اساس حرفای پسره هست . یعنی پسره هییییییییچ کس و کاری فامیلی نداره ؟! با عقل جور درنمیاد .

من خودم دختر دارم و کاملا با پدر و مادر دوستش موافقم

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
2728

با پدر و مادر دخترموافقم

والله طرف سر سفره پدر و مادر بزرگ سده هزار تا ايراد دارن اين معلوم نيست از كي كجا چي ياد گرفته 

فقط پول نيست كه 

اين اقا اداب اجتماعي 

تربيت 

فهم شعور 

انسانيت اخلاق اصلا ناز زن كشيدن رو از كجا ياد گرفته 

دو روز ديگه به مشكل بخوره عقده هاش سر باز نكنه 

يا اونم مثل والدينش وفتار نكنه زنش يا بچه س رو ترك كنه