2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چ فکرایی میکنیااا

برای ابراز عشق به مردم مجبور نیستید هر فردی را که می‌بینید ببوسید، برای عشق ورزیدن به دیگران لازم نیست یک کاسه برنج به آن‌ها بدهید! "عشق ورزیدن" یعنی درباره‌ی دیگران کمتر قضاوت کردن ،و دادن این اجازه به آن‌ها که آنطور که دوست دارند زندگی کنند و بدون انتقادِ ما آن کسی باشند که هستند...🥰
2738
من ھر کاری میکنم مامانم میزنہ توی ذوق ام ھر چہ میخرم واسہ خودم چہ لباس چہ کیف یا ھر چیز دیگہ ایی میگ ...

فقط بخاطر همین فکرمیکنی دوستت نداره

آنچهِِ خوبان هَمهِ دارَن تویِکجاداری ..❤
من ھر کاری میکنم مامانم میزنہ توی ذوق ام ھر چہ میخرم واسہ خودم چہ لباس چہ کیف یا ھر چیز دیگہ ایی میگ ...

این کجاش دوست نداشتنه؟! اختلاف سلیقه‌است، خوب با مامانت برو خرید بگو چی میپسندی، سلیقه مادرت رو ببین چیه شاید خوشت اومد

امکان نداره مگه میشه؟ 

من سه تا بچه دارم، قطعا هم اعتقاد دارم تا خدا نخواد هیچ بچه ای دنیا نمیاد اما برا دوتا شون واقعا خودم هم هیچ تصمیمی نداشتم یهو ودر شوک کامل باردار شدم اما خدا میدونه که هر سه شون رو بیشتر از خودم دوست دارم اصلا محبت مادری دست خود آدم نیست خدا به آدم میده

من شیعم،حیدر آقامه  
2706