2737
2734
اگه دنبال اسم برای بچتون هستین اونی که خودتون دلتونه بذارین .. قطعا همیشه یه عده ای هستن که اسمی رو ...

خودم که خیلی دلم با این اسمه برا دخترم

ولی خب اومدم اینجا نظر غریبه هارو بدونم حداقل بفهمم نظر اطرافیان ممکنه چی باشه، حتی اگه نگن بهم.

متاسفانه زیادن اینجور ادما حتی تو فامیل🤦🏻‍♀️🙄

اره خیلی فکر میکنن برای خنده باید هرچیزی رو مسخره کنن

اینقدر برای پسرتوراهیم اسم انتخاب کردم وعوض کردم و شوهرم میگفت فلانی میگه اینجور اونجور گفتم اصلا ربطی نداره هرکسی هم چیزی بگه جوابشو خیلی محکم حالاهرکی میخواد باشه الانم دیگه گذاشتم اهورا گفتم هرکسی بخواد چیزی جلو خودم بگم جوابش رو میدم کسی حق نداره اسم کسی رو مسخره کنه 

آنچهِِ خوبان هَمهِ دارَن تویِکجاداری ..❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ماهرو 🧐🤔یاد چیزی نمیوفتم ولی اسمایی مثل ماهک و هر چی نوش ماه داشته باش دوس دارم♥️

منم خیلی دوس دارم ولی میترسم پیرزنکی باشه☹️البته از نظر خودم اصلا نیست و خیلی ساده و خاصه

خودم که خیلی دلم با این اسمه برا دخترم ولی خب اومدم اینجا نظر غریبه هارو بدونم حداقل بفهمم نظر اطرا ...

مهم اینه که خودتون دلتون هست و قطعا هر بار دختر نازتون رو صدا بزنین لذت میبرین ... معنی قشنگی هم داره 

ان شاءالله که دخمل گلتون مثل اسم قشنگ ماهرو باشه 

2728
اره خیلی فکر میکنن برای خنده باید هرچیزی رو مسخره کنن اینقدر برای پسرتوراهیم اسم انتخاب کردم وعوض ک ...

اخه پدر و مادر با کلی عشق و علاقه ی اسمی رو انتخاب میکنن بعد ی سریا میان با حرفاشون دل ادمو میشکنن، ما چندنفری تو فامیلمون داریم ک من ی مدته واقعا رابطمو باهاشون کمرنگ کردم، و میدونم جلوی خودم جرات ندارن اسم بچمو مسخره کنن ولی پشت سرم قطعا میگن! انگار اینجوری آروم میشن! ضمنا اهورا هم خیلی شیکه👌🏻چقدم نزدیکه به ماهرو😉

مهم اینه که خودتون دلتون هست و قطعا هر بار دختر نازتون رو صدا بزنین لذت میبرین ... معنی قشنگی هم دار ...

ای جانم😍😍😍 چقدر بعضیا حرفای قشنگشون آدمو خوشحال میکنه... انشالله که صحیح و سلامت ببینم روی ماهشو❤️

2738
اخه پدر و مادر با کلی عشق و علاقه ی اسمی رو انتخاب میکنن بعد ی سریا میان با حرفاشون دل ادمو میشکنن، ...

اسم بچتون رو گذاشتیم ماهرو ؟ 

اسم خواهرزاده شوهرم ماهور خیلی اتفاقا این اسنها قشنگ اصلا هم مسخره کردن نداره تلفظشون هم ادم اگر ذهنش خراب نباشه خیلی هم زیباهستن

اسم بچتون رو گذاشتیم ماهرو ؟  اسم خواهرزاده شوهرم ماهور خیلی اتفاقا این اسنها قشنگ اصلا هم مسخ ...

یکماه دیگه بدنیا میاد

اسمشو ماهرو انتخاب کردم ولی نتونستم ۱۰۰درصدیش کنم!

ماهور هم خیلی قشنگه ولی چون مشترکه دوس ندارم هی هرجا اسمشو میگم بپرسن دختره یا پسر

یکماه دیگه بدنیا میاد اسمشو ماهرو انتخاب کردم ولی نتونستم ۱۰۰درصدیش کنم! ماهور هم خیلی قشنگه ...

به سلامتی دل خوش مادر پدرش به دنیا بیاد کاری به کسی نداشته باش مردم ذهنشون خراب 

فدای روی ماه نازش اولش مردم از حسودی میگن کم کم یادشون میره خودشون. بهش فکر نکن اصلا