2737
2734

ولی الان نامزدم خیلی پسر بدی در اومد وبدونه هیچ دلیل منطقی شناسناممو برگردوند

و اون خواستگارم امروز دوباره ازم خواستگاری کردن 

تصمیم گرفته به جای اینگه گریه کنم ودلمو بشکنم

از فردا بشون جواب اوکی رو بدم کارش مرزبان هس خونه داره ومیخاد ماشین بخره ومتولد۷۱ ومن متولد ۸۰ هستم وپسر خوبیه

وبه خودم میگم چرا من باید عذاب بکشم وناراحت بشم ودر حالی که من مظلوم وهیچ گناهی نکردم حیم نبدد که بدونه بهونه شناسناممو برگردونه وعقدو بهم بزنه وحتا دلیل اصلی رو بم نگفتن خدا از شون نگذر 

خدایا شکرت قبل از این تاریخ ۹۹/۹/۹ به ارزوم رسیدم😍😍😍 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

فردا یه دکتر پیدا میشه یبارم آقای مرزبان هم میره قاطی نامزد الانت🤭🤭

من تورکم🖤🖤امشب دوباره🖤 بارون غم میباره🖤از حال این دل🖤 کسی خبر نداره🖤 یه قاب عکسی ازت روی دیواره 🖤تموم هستیم همین یه یادگاره🖤🖤🖤🖤🖤دردت به جونم... دلم تنگ شده واست🖤 آروم جونم... دلم 

ميخواي بعد از جدايي يكم روي خودت و زندگيت تمركز كن اينطوري با روان اسوده و زندگي اروم ميتوني به يكي ديگه فكر كني

لازم نيست نظرات من باب ميل همه باشه ولي همه ي ما ازاديم نظرات خودمون رو بديم.لازم نيس من همه رو متقاعد كنم مثل من فكر كنن ولي بايد كاري كه از ديد خودم درسته رو انجام بدم☺️
2738
يعني چي شناسنامتو پس دادن ؟! مگه دست اونا بوده ؟؟؟!   الان جدا شدني بعني ؟!

برا عقد برده بود ویهو گف نمیخام ادامه بدم اولین بارس نیس با دختر خالش همین کارو کرد

خدایا شکرت قبل از این تاریخ ۹۹/۹/۹ به ارزوم رسیدم😍😍😍 

واااای خیلی کوچولویی همسنیم یکم دیگه صبررررررررر کن😱😱😱

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
2706