2733
2734
عنوان

کیا عروسی نگرفتن بیاین

1405 بازدید | 89 پست

سلام خانما میخواستم بپرسم کدوماتون بودین که اصلا عروسی نگرفتین الان پشیمونید یا حسرت میخورید؟

الان یازده دقیقه اس دارم اواز شجریان گوش میدم هنوز نخونده 😐بعد میگن جوونا گوش نمیدن ...والا ما گوش میدیم خودش نمیخونه 😁دیگه هیچی مثه قدیما نیس ....😒امروز یه بیسکوییت مادر خوردم مزه عمه میداد😅 زندگی مثه نقاشی میمونه منتهی زندگی بعضیا رو داوینچی کشیده زندگی ما اصغر ۴ ساله از دورقوز اباد 🤪

ما نگرفتیم اصنم پشیمون نیستیم پولشو خرج زندگیمون کردیم

مهرادم شیر پسرم نور چشمانم روزی مردی میشوی جانِ مادر یادت بماند برای مرد شدنت جوانی ام را داده ام ثمره جوانی ام از تو انتظاری ندارم جز اینکه همیشه همینطور مرد باشی یه مرد واقعی💪❤️ مهرانای عزیز تر از جونم دختر قشنگم دلبرکِ زیبا روی مادرعزیزِ لحظه های مادر بهارِ زندگیِ مادر سنگِ صبورِ لحظه هایِ دلتنگی مادر، تو همون معجزه خدا به ما هستی❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من نگرفتم و پشيمونم 

الان كه فكر ميكنم ميبينم بخاطر چيزايى از عروسى گذشتم كه واسم نموندن 

🙏🏻🙏🏻گر نگهدار من ان است كه من ميدانم شيشه را در بغل سنگ نگه ميدارد 🙏🏻🙏🏻خدايا شكرت معجزتو ديدم 😭🙏🏻❤️
2731
من مهمونی گرفتم. پشیمون نیستم. اما مادرشوهر مضخرفی دارم که خصلتش منت گذاریه. خیلی منت سرم میزاره. در ...

مهمونی در چه حد ؟ من حتی عقدم هم مجلسی نبود😒

الان یازده دقیقه اس دارم اواز شجریان گوش میدم هنوز نخونده 😐بعد میگن جوونا گوش نمیدن ...والا ما گوش میدیم خودش نمیخونه 😁دیگه هیچی مثه قدیما نیس ....😒امروز یه بیسکوییت مادر خوردم مزه عمه میداد😅 زندگی مثه نقاشی میمونه منتهی زندگی بعضیا رو داوینچی کشیده زندگی ما اصغر ۴ ساله از دورقوز اباد 🤪
ما نگرفتیم اصنم پشیمون نیستیم پولشو خرج زندگیمون کردیم

بعضی وقتا که عروسی کسی میری دلت نمیخواد خودتو تویه تور عروس ببینی؟

2738

من و همسرم دونفرى جشن گرفتيم لباس عروس و آرايشگاه و آتليه و باغ و اينا رفتيم ولى مجلس نداشتيم تو فيلم عروسيمون فقط خودمون دوتا هستيم فقط يه وقتها ناراحت ميشم از اينكه مامانم اينا منو تو اون لباس نديدن اونم تقصير بابام شد همسرم گوشيشو تو ماشين گذاشته بود بابام فكر كرده بود عمدا جواب نداده بداخلاقى كرد منم نرفتم خونشون فقط حسرت اينو ميخورم 

فيزيك بعدها ثابت ميكند در روزهاى بارانى جاى خالى آدمها "بزرگتر" ميشود 

من نه عقد نه عروسی نگرفتیم نه پشیمون نیستم فقط آتلیه رفتم عکس انداختم با لباس عروس. آلبوم گرفتم برای یادگاری. کلا از عروسی بیزار بودم 

بچه ام بیماره لطفاً برای سلامتیش صلوات بفرستید🙏لایک کنید منم براتون صلوات می‌فرستم به هر نیتی که دارید  
من نگرفتم و پشيمونم  الان كه فكر ميكنم ميبينم بخاطر چيزايى از عروسى گذشتم كه واسم نموندن

منم همینطور پشیمون نیستم ولی خب گاهی حسرت میخورم مثلا بعضی وقتا که یکی میپرسه چن ساله عروسی کردی دلم میریزه میگم من که عروسی نکردم یا بعضی وقتا شده ازم میپرسن عکس عروسیتو نداری 😒

بعضی وقتا که عروسی کسی میری دلت نمیخواد خودتو تویه تور عروس ببینی؟

این‌حس همیشه سراغ من‌میاد  با اینکه عروسی گرفتم ،نمیدونم‌ چرا عروسی میرم،دلم‌میخواد دوباره بر گردم به اون روزا ،برای همین به دخترا همیشه میگم زیاد از خود گذشتگی نکنین ،بعدن پول میاد تو زندگی آدم، ولی شرایط عروسی گرفتن‌دیگه‌پیش نمیاد 

خدایابهشت ت برای خودت،من اینجاتوخونه م کنارعشقم خوشم ....
مهمونی در چه حد ؟ من حتی عقدم هم مجلسی نبود😒

لباس عروس پوشیدم. اقوام درجه یک تو یه رستوران. پذیرایی هم خیلی عالی بود. انواع پیش غذا ها .شیرینی و میوه هم بود. شام هم که خیلیفوق العاده بود. زمان ما تالار معمولی 20 میلیون میشد هزینش. اما رستوران از ما دو میلیون و پانصد بابت هزینه 120 تا مهمون گرفت.

رستورانه هم خیلی شیک و مجلل بود.در واقع فقط پول غذا دادیم.ورودی و این خرج های الکی که تالار میگیره رو ندادیم

این‌حس همیشه سراغ من‌میاد  با اینکه عروسی گرفتم ،نمیدونم‌ چرا عروسی میرم،دلم‌میخواد دوباره بر گ ...

دقیقا ....با این که خودم عروسی نخواستم ولی الان واقعا حسرت میخورم 

منم همینطور پشیمون نیستم ولی خب گاهی حسرت میخورم مثلا بعضی وقتا که یکی میپرسه چن ساله عروسی کردی دلم ...

من لباس عروس پوشيدم ارايشگاه رفتم عكسم گرفتم 

ولى مدام ميگم كاش ى عروسى هم ميگرفتم 

يا لاتقل ى مسافرت خارج از كشور ميرفتم 

🙏🏻🙏🏻گر نگهدار من ان است كه من ميدانم شيشه را در بغل سنگ نگه ميدارد 🙏🏻🙏🏻خدايا شكرت معجزتو ديدم 😭🙏🏻❤️
2706