2737
2734

گلم یه نصیحت خواهرانه من خودم درباره دارو گیاهی مختصر اطلاعاتی دارم ودختر عموم پلی کیستیکه عوارض داره نخور واینکه برا تاپیکمم خواهش میکنم گزارش بزن یه دونه اس.الان دخترعموم تازه زایمان کرده بدون دارو

میشه برای هدفهام یه صلوات بفرستی. ❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من گیاهارو نمیشناسم ولی با طب سنتی خوب شدم برو طب سنتی معتبر طول میکشه ولی عالیه زمان دقیق همه چیم میگه بهت

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃

در ضمن خود سر مصرف نکن چون بعضی گیاها واقعا ممکنه برات خیلی ضرر داشته باشن و عوارض

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
من گیاهارو نمیشناسم ولی با طب سنتی خوب شدم برو طب سنتی معتبر طول میکشه ولی عالیه زمان دقیق همه چیم م ...

یعنی دیگ علائم پلی کیستیکو(جوش،ریزش مو،موی زائد)رو نداری؟

محکوم 
من یه تنبلی تخمدان شدید بودم.... با دخیره تخمدان 12/9 یعنی افتضاح ولی بالخره با خاست خدا باردار شدم ...

برای بارداری نمیخوام عزیزم.من مجردم ریزش مو دارم.خیلی شدیده.برای اون میخوام درمان کنم

2738
یعنی دیگ علائم پلی کیستیکو(جوش،ریزش مو،موی زائد)رو نداری؟

ریزش مو ندارم ولی سونو رفتم گفته همه کیستات رفته جوشام مونده ولی موی زائد هم خودبخود نمیره چارش لیزره ولی کیستام رفتن من پلی کیستیک شدید بودم با قرص هم اصلا خوب نشدم پری میشدم ت میشد سه روز دیگه دوباره  دیگه جونی نمونده بود برام قرصا هم اثر نداش درسته طب سنتی هزینش بیشتره و باید همش دمنوشو عرق و اینا بخوری ولی اثرش عالیه 

خوب پس باید چیکار کرد؟

والله ایشون که گفتم کلی دکتر رفت نشد اخریش نذر ونیاز خدا به ارزوش رسوندش ان شاء الله شما وهمه منتظرا هم دامنتون سبز بشه گزارشو زدی برام😔😔😔😔

میشه برای هدفهام یه صلوات بفرستی. ❤️❤️