2737
2739
عنوان

فرزندم...

135 بازدید | 6 پست

فرزندم...

تو هیچ گاه به دنیا نخواهی امد...

و این تنها چیزی است ک بعد ها برایش به من افتخار خواهی کرد...!

دوست قشنگ من،امیدوارم وقتی این امضارو میخونی از ته دلت شاد باشی💚اگه حالت بد بود، نیاز به هم صحبت داشتی،‌دوست داشتی کسی برات دعا کنه، یا کلا نیاز به کمک داشتی فقط لازمه بهم بگی من کمکت میکنم💚لطفا برام صلوات بفرستین💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
یعنی نسلمون منقرض بشه؟؟؟

من ترجیح میدم هیچ وقت بچه ای رو به این دنیا نیارم  وقتی وضع این دنیارو میبینم چرا یه ادم دیگرو هم بیارم تو این دنیا

دوست قشنگ من،امیدوارم وقتی این امضارو میخونی از ته دلت شاد باشی💚اگه حالت بد بود، نیاز به هم صحبت داشتی،‌دوست داشتی کسی برات دعا کنه، یا کلا نیاز به کمک داشتی فقط لازمه بهم بگی من کمکت میکنم💚لطفا برام صلوات بفرستین💙
من ترجیح میدم هیچ وقت بچه ای رو به این دنیا نیارم  وقتی وضع این دنیارو میبینم چرا یه ادم دیگرو ...

دنیا تو همه دورهاش سختی و گیر داشته ولی بچه نعمته.شادابیه حیاته.البته این که بچه بخواین یا نه این دیگه زندگی خصوصی هر فرده

دنیا تو همه دورهاش سختی و گیر داشته ولی بچه نعمته.شادابیه حیاته.البته این که بچه بخواین یا نه این دی ...

عقدیمون فرق داره عزیز.. موفق باشی