2733
2739
عنوان

تبادل نظر

55 بازدید | 7 پست

سلام دوستان

هفته ی ۲۲ هستم من از اول بارداریم از هفته های اول ماهی دوسه بار رفتم دکار بخاطر خونریزی یا لکه بینی اوایل هماتوم بود ک رفع شد با استراحت بعد جفت پایین بود ولی یک ماهی هست ک همه چی خوبه تا دیشب ک دوباره خونریزی دیدم خیلی نگرانم نرفتم دکتر شیافت استفاده کردم خیلی میترسم میشه نظرتون رو بدید ایا کسی مثل من خونریزی داشت؟

تجربه ندارم ولی مسلما باید میرفتی دکتر و سونو میدادی.اگه جفتت کماکان پایینه که از جفتته احتمالا اگه نه باید علتش پیدا شه شاید خدای نکرده از علائم باز شدن دهانه رحم باشه..

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
آره من 2ماه لکه بینی افتادم 1ماه استراحت متلق داد دکتر و تا آخر جفتم پایین بود خداروشکر بچم سالم بدن ...

نزدیکی ک کلا نداشتیم از اول تا الان شوهرم خیلی حساسه رو من و بچه با اینکه تودم خیلی میل دارم ولی شوهرم قبول نمیکنه وقتی استراحت میکنم خوبه دیروز یکم راه رفتم اینکر اونور رفتم اینطکر شد من حتی توی خونه کارم نمیکنم همه چی شوهرم انجام میده لباس میشوره غذا میپزه حتی اب میده دستم نمیدونم باید جکار کنم

ببین عزیزم خونریزی اگه از پریودیت کمتر باشه خطرناک نیس ولی اگه بیشتر خطر داره درکل عزیزم جون یه ادم ...

امروز خواست منو ببره دکتر ولی قبول نکردم ولی فردا میرم حتما یه سنو میدم 

نزدیکی ک کلا نداشتیم از اول تا الان شوهرم خیلی حساسه رو من و بچه با اینکه تودم خیلی میل دارم ولی شوه ...

چون جفت پایین حتما زیر نطر دکتر باش خیال خودت راحت میشه اینطوری استرس نداری 

ولی طبیعیه  بعضی ها تا آخر لک بینی دارن چون جفت پایینه 

سنو که گرفتی جفت چی زده بود 

چون جفت پایین حتما زیر نطر دکتر باش خیال خودت راحت میشه اینطوری استرس نداری  ولی طبیعیه   ...

چندبار گفت ک جفت پایینه استراحت متلق کردم بار بعد گفت رفته بالا الان بلد از یک ماه ک استراحت زیاد نداشتم یعنی میرفتم بیرون دیشب باز اینطور شدم

2740