2733
2739
به بهههههه ...سلام ب همگی .مخصوصا کلپونه ی بزرگوار ... خدبی خواهر ... ناراحت شدم از خبر سقط ات ...هعععععععی روزگار...چه سرنوشت هایی وجود داره ...بچه هامون سال بعد میرن پیش دبستان .... اهااااا سلاااام بعله من 20 اذر ماه زایمان کردم و الان دخترم 2 ماه و نیمشه تقریبا ... محمدحسنم شیطونیهاشو داره ولی خواهرشو خیلیییی دوس داره اما گهگاهی سیخونکش میده بیدارش میکنه ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستان یه سوال ازتون داشتم در مورد قد بچه ها ، منم دخترم متولد دی 90 هست . الان قدش 107 -108 سانتیمتره ، یعنی از میانگین قد 62 ماهگی که باید 111 سانت باشه هم کوتاهتره، با اینکه لبنیات خیلی خوب میخوره ، حواسم به تغذیه اش هم هست ولی نمی دونم چیکار کنم ، تازگی ها دکترش زینک هم داده

سلام 

چقدر با دیدن پستهاتون شاد شدم 

دختر گلم الان یک ماه و نیمشه 

یکی یه گروه تلگ رام بزنه لینک اینجا بذاره 

بعد که دور هم جمع شدیم تو خصوصی لینک جدید به هم میدیم دوباره دور هم باشیم و برنامه های بچه های اولمونو ادامه بدیم حیفه 

میتونیم خیلی از مسائلو دوباره با هم درمیون بذاریم 

نخواستیم هم که ساکتیم تو گروه دیگه

حالا یکی اینکارو انجام بده منم دعوت کنید خخخ

من نی نی دارم خودم نمیتونم مدیر باشم 

نی نیم شبیه محمدحسنه فقط دختره

من اینستا ندارم 

فصل آفتاب ملایم
2728

سلام گلی جوون تبریک مگه تازه سقط نکرده بودی دختر کی حامله شدی کی نی نی اومدددد مبارک باشه هزار بااار

بچه ها دلم تنگ شده اگه لینک گروه دارین منم دعوت کنین اینجا بزارین لینکشو

2738

گلپونه جان ب سلامتی تازه فهمیدم دختر دار شدی عکس بچه ها رو بفرست ببینمشون دلم چقد هوای اون روزا رو کرد یهوووو. الان بچه هامون کلاس اولللللللللللی ان امسال ... خدای من 7سال گذشته 

سلام بچه ها خوبین 

من سه ماه بعد از سقط مجدد باردار شدم و الان یک سال و نیمشه 

گروه کلاس اولی رو امسال دارم 

با مامانهای کلاس اولی هستم 

شما گروه خصوصی زدید منم دعوت کنید 

دلم میخواد باهاتون حرف بزنم 

با هم از در و دیوارو همه جا بچتیم 

فصل آفتاب ملایم
به به گلپونه خییییییییییییلی خوشحال شدم دخملک قدمش مبارک،این بارداریت راحت بود؟؟سوفیا تازه لوزشو عمل ...

ممنون عزیزم 

مثل اون نبود ولی تجربه ام بیشتر شده بود 

آخی سوفیا لوزه داشته بنده خدا 

همون دوتا رو داری ؟ـ

فصل آفتاب ملایم
2706