2737
2734

+میخوام از این به بعد خوش بگذرونم😂🤣
_کارت بانکیم:

در این فکرم من و دانم که هرگز    مرا یارای رفتن زین قفس نیست    اگر هم مرد زندانبان بخواهد       دگر از بهر پروازم نفس نیست    

وقتی میگن:

چشم و اَبروش به باباش رفته،بقیه جاهاش به مامانش 😂😂

در این فکرم من و دانم که هرگز    مرا یارای رفتن زین قفس نیست    اگر هم مرد زندانبان بخواهد       دگر از بهر پروازم نفس نیست    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

‏نمیفهمم چرا عکس رو میذارن بعد رو صورت خودشون و بقیه اموجی میذارن. اگه قرار بر اینه که لباساتونو ببینیم خوب در کمدتو وا کن یه عکس از همشون بگیر

میلیاردها انسان در جهان متولد شده اند؛ اما هیچ یک اثر انگشت مشابه نداشته‌اند. اثر انگشت تو، امضای خداوند است که اتفاقی به دنیا نیامده‌ای و دعوت شده‌ای تو منحصر به فردی مشابه یا بدل نداری تو اصل اصل هستی و تکرار نشدنی وقتی انتخاب شده بودن و منحصر به فرد بودنت را یادآوری کنی؛ دیگر خودت را با هیچکس مقایسه نمی‌کنی و احساس حقارت یا برتری که حاصل مقایسه کردن است از وجودت محو می‌شود.    #حسین الهی قمشه ای
2731
دو تا معیار اصلی برای انتخاب همسر دارم:😌😌 پولدار باشد😄 دنبال شوهر بی‌پول باشه😏😂

😆😆😆😆

مردی اندوهگین نزد همسرش آمد

همسرش پرسید: تو را چه شده است؟

گفت: پادشاه دستور داده است تا هر مردی که همسر دوم نگيرد، کشته شود!

همسرش گفت: الله أکبر!😳

خداوند تو را برای شهادت برگزیده 😂

2738
‏نمیفهمم چرا عکس رو میذارن بعد رو صورت خودشون و بقیه اموجی میذارن. اگه قرار بر اینه که لباساتونو ببی ...

مگه هنوزم از این عکسا میندازن؟

دنیا اگه عدالت داشت ... مرد هم بکارت داشت ...       
مگه هنوزم از این عکسا میندازن؟

اره😁

میلیاردها انسان در جهان متولد شده اند؛ اما هیچ یک اثر انگشت مشابه نداشته‌اند. اثر انگشت تو، امضای خداوند است که اتفاقی به دنیا نیامده‌ای و دعوت شده‌ای تو منحصر به فردی مشابه یا بدل نداری تو اصل اصل هستی و تکرار نشدنی وقتی انتخاب شده بودن و منحصر به فرد بودنت را یادآوری کنی؛ دیگر خودت را با هیچکس مقایسه نمی‌کنی و احساس حقارت یا برتری که حاصل مقایسه کردن است از وجودت محو می‌شود.    #حسین الهی قمشه ای

بین دامادهای ایرانی و خارجی یه شباهت وجود داره، هر دو وقتی عروس رو میبینن گریه شون میگیره. دامادای خارجی احساساتی میشن، دامادای ایرانی به یاد خرج آرایشگاهی که شب باید همه ش شسته بشه اشکشون درمیاد.

‏آخرین باری که تو این مملکت هیچ دغدغه‌ای نداشتم برمیگرده به چند سال پیش

دقیق تر بگم خیلی سال یعنی یه روز قبل از بدنیا اومدنم

‏ننه : فقط یه هنر رُ باید یاد بگیری

اونم  تحمله.

‏مریم : تحملِ چی ننه؟

‏ننه : نگران اون نباش، موضوع کم نمیاری..

📚 هزار خورشید تابان

👤خالد حسینی

تاحالا کسی بهم نگفته "تو دنیای منی"

فکر کنم من در حد یه استان یا نهایت کشور یکی باشم

دخترخالم موهاشو دکلره کرده سوخته، بعد مجبور شده کوتاه کنه.

بعد اینستا پست گذاشته زیرش نوشته:

ما زن ها رسم خوبی داریم

زمانه که سخت می گیرد شروع میکنیم به کوتاه کردن ناخن ها، موها، حرف ها و رابطه ها.....

رسم بخوره به‌کمرت الهی😂

2706