2737
2739
عنوان

دورهمی خصوصی دوستان قدیمی

| مشاهده متن کامل بحث + 38973 بازدید | 4064 پست
سلام عزیییزم دستورت اجرا شد خودم تو فکرم بود تاپیک رو من بزنم اینبار😬 ایشالا تو لونه جدید ما هم ...

ان شاالله 

عشقی پرستو😘

خداوند بي نهايت است و لامكان و بي زمان اما به قدر فهم تو كوچك مي شود و به قدر نياز تو فرود مي آيد و به قدر آرزوي تو گسترده مي شود و به قدر ايمان تو كارگشا مي شود...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چی شده؟نگران شدم

امروز رفتم ابن سینا

ویزیت شدم

الان میام میگم مهمون اومد

خداوند بي نهايت است و لامكان و بي زمان اما به قدر فهم تو كوچك مي شود و به قدر نياز تو فرود مي آيد و به قدر آرزوي تو گسترده مي شود و به قدر ايمان تو كارگشا مي شود...
2728
زود بیا دل تو دلم نیست

امروز هردومون رفتیم دکتر من اکبری بود ویزیت شدم خیلی دکتر باسوادی بود

همه مدارکمو دید کلی ازمایش نوشت همونجارفتمودادم هپاتیت وایدز و اینا

بعدپاپ اسمیرنوشت

بعدم سونوواژینال سه بعدی گفت فیبروم ارتباطی اصلا بانازایی نداره و مانع نمیشه فقط سونو بده من ببینم به رحم فشارمیاره یا نه

خیالم از این راحت شد

نکته خوبش اینجابود

گفت عکس رنگی نمینویسم چون جواب ازمایش همسرت مهمه اگه مشکل ازاسپرم باشه عکس رنگی کمکی بهت نمیکنه

خیلی خوشحال شدم از هردوتاش😄😃

و اما همسرم

رفت از اسپرم جوابش همونجامیرفت توسیستم دکتر

ویزیت شد

گفت شکل و مورفو صفر

حجمو دیگه نپرسید گفت تنها راه میکروعه😢 

به شوهرم گفت یا داروی شیمیایی زیادمصرف کردی یا تو بچگی بهش ضربه خورده  که اولی که نبود دومیم نمی ونه

گفت اوضاع خرابه کارت راحت نیس😪😪

2740
به شوهرم گفت یا داروی شیمیایی زیادمصرف کردی یا تو بچگی بهش ضربه خورده  که اولی که نبود دومیم نم ...

انشاا. خیره

حالا تصمیم شما و شوهرت چیه عزیزم؟

خوشبختی یعنی من و عشقم و ثمره های عشقمون محمدطاها  و مهراد 👨‍👩‍👦‍👦

دوستیای گلم امیدوارم تاپیک نو خیر باشه و پر بشه از خبرای خوب 

خبر نی نی دار شدن و مامان شدن نگار پرستو زهرا و مائده ی عزیز😍

برای همگی آرزوی بهترین ها رو دارم💓

انشاا. خیره حالا تصمیم شما و شوهرت چیه عزیزم؟

حالا همین فرمونو میریم دیگه

ادامه ازمایشات

خب اولین غر غر و درد دل تاپیک😅

من  ۳ شبه درگیر محمدطاهام یعنی ۳ شبه نخوابیدم اینقد ک گریه کرده

دندونای بچه م درومده بود چند روزی

براش جشن دندونی گرفتم همون شب قبلش تب کرد تا آخر شب جشنش😐 یعنی همش گریه کرد و نق زدو بغل بودو نخوابید

بعد مهمونی آخرین نفر ک رفت رفتیم ی دوری زدیمو اومدیم بچه حالش یکم بهتر شد خداروشکر ولی خب تو جشن دل همه خون بود😢

همش میخواد بغل باشه دیشبم تب نداشت ولی گریه میکردو نق میزد ک بغلم کن ن شیر خورد ن خوابید دیگه کتف برام نمونده

امروز هردومون رفتیم دکتر من اکبری بود ویزیت شدم خیلی دکتر باسوادی بود همه مدارکمو دید کلی ازمایش نو ...

الهی هزار مرتبه شکرررررر ک خودت اوکی هستی😍کلی ذوق کردم برات

شوهرتم ک از قبل میدونستی و با آگاهی کامل رفته بودی

قرار شد کی بری تو سیکل ب سلامتی؟