2737
2734
عنوان

دورهمی خصوصی دوستان قدیمی

| مشاهده متن کامل بحث + 38971 بازدید | 4064 پست
سلام عزيزم قربونت برم  كدوم؟؟

مرسی گلم پیدا کردم .زیبانو دسینگ بود فککنم .تولد آبان پوشیده بودی سفید خالدار ..

پیدا کردم پیجشو

مادر که میشوی تمام زندگیت میشوددعاو التماس وخواهش از خدا برای عاقبت بخیرشدن   فرزندت🍃 بهترین هدیه برایت میشود سلامتی جسم و روح بچه ات🍃 بیشتر فکر میکنی به مادرت......مادربزرگت....مادرمادربزرگت ..اینکه آنها چه سختی ها کشیده اندو چه آرزوهایی داشتند🍃 غم،اندوه و شادی ات هم رنگ دیگری میگیرد و همه آنها گره میخورد به حال فرزندت🍃 تمام کوه های عالم برسرت خراب میشود وقتی به اندازه نیش سوزنی در پای فرزندت میرود🍃صبور میشوی وباحوصله ،انگار نه انگار که تاهمین دیروز بی حوصله ترین آدم روی زمین بودی🍃خوابت هم با خواب فرزندت تنظیم میشود انگار نه انگارکه تا همین دیروزخوابت از خواب زمستانی خرس هاهم سنگین تر بود    🍃ذوق زده ترین انسان دنیا میشوی با هر کار عادی فرزندت 🍃 دل نگران تمام مادرهای زجر کشیده دنیامیشوی غبطه میخوری به آنها که فرزندشان رادرراه خدا دادند   🍃نگاهت هم مادرانه میشود عمیق،دقیق،عاشق و اشکبار 🍃دلت تنگ میشود برای مادرت و روزهایی که یادت نمی آید در دلش چه هاگذشته⛄💛❤    
تو چه ميكني؟ دوقلوها خوبن؟

پیج اینستات هست هنوز؟

مادر که میشوی تمام زندگیت میشوددعاو التماس وخواهش از خدا برای عاقبت بخیرشدن   فرزندت🍃 بهترین هدیه برایت میشود سلامتی جسم و روح بچه ات🍃 بیشتر فکر میکنی به مادرت......مادربزرگت....مادرمادربزرگت ..اینکه آنها چه سختی ها کشیده اندو چه آرزوهایی داشتند🍃 غم،اندوه و شادی ات هم رنگ دیگری میگیرد و همه آنها گره میخورد به حال فرزندت🍃 تمام کوه های عالم برسرت خراب میشود وقتی به اندازه نیش سوزنی در پای فرزندت میرود🍃صبور میشوی وباحوصله ،انگار نه انگار که تاهمین دیروز بی حوصله ترین آدم روی زمین بودی🍃خوابت هم با خواب فرزندت تنظیم میشود انگار نه انگارکه تا همین دیروزخوابت از خواب زمستانی خرس هاهم سنگین تر بود    🍃ذوق زده ترین انسان دنیا میشوی با هر کار عادی فرزندت 🍃 دل نگران تمام مادرهای زجر کشیده دنیامیشوی غبطه میخوری به آنها که فرزندشان رادرراه خدا دادند   🍃نگاهت هم مادرانه میشود عمیق،دقیق،عاشق و اشکبار 🍃دلت تنگ میشود برای مادرت و روزهایی که یادت نمی آید در دلش چه هاگذشته⛄💛❤    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها سلام.خوبین همگی؟ سال نو رو پیشاپیش تبریک میگم دوستای عزیزم براتون بهترین ها رو تو سال پیش ر ...

وای خدا 🥹🥹🥹🥹 ببین بعده چند ماه اومدم چی دیدمممممم مبارک باشه عزیزممممم انشاالله به سلامتی بغل بگیریش😍😍😍. فک کنم الان دگ جنسیتش مشخص شده باشه چیه نینیه خوشگلت؟ 🤩🤩🤩

❤ بچه دارشدن مثل یک جادوست.مثل افسانه ای شیرین و عجیب وغریب که سخت میشد باورش کرد. آخرچطور میشود یک دفعه مادرشد. ❤ همین که اولین بار نقطه ای تپنده را نشانت میدهند ومیگویند این بچه شماست،همه چیز تغییر میکند. دستت را میگذاری روی شکمت وحس میکنی ازهمین حالا بایدقوی تر باشی. باید محافظت کنی ازاین نقطه تپنده کوچک. باید حامی اش باشی،همراهش باشی. ❤ شروع به تکان خوردن که میکند فکرمیکنی دیگر خودت نیستی ، دیگر پاهایت روی زمین نیست، لذتی وجودت را میگیرد که با کمتر چیزی قابل قیاس است. ❤ با گدذشت هر روز و هرماه چقدر عاشق تر میشوی.چقدر قلبت میتپد برایش. برای اویی که هیچ نمیدانی چه شکلی خواهد بود. چشم هایش، دهانش، انگشت هایش. ❤ از همین روزهاست که نگرانش میشوی که چرا تکان نمیخورد، چرا نمیچرخد، چرا با لگدهایش نمیگوید من اینجام. ❤ بارداری مثل یک جورجادوست جادویی که همه چیز راتغییر میدهد جادویی که تورا تغییرمیدهد و دیگر اسمت را برای همیشه عوض میکند. ❤ بعد از این کسی هست که تورا مادر صدا خواهد کرد.....❤❤❤❤    ❤❤❤خدایاشکرت❤❤❤
2728
وای خدا 🥹🥹🥹🥹 ببین بعده چند ماه اومدم چی دیدمممممم مبارک باشه عزیزممممم انشاالله به سلامتی بغل بگ ...

سلام سمیرا جون خوبی عزیزم ؟

ممنون عزیزم.سلامت باشی 

خدا گل دختراو برات حفظ کنه❤️

عزیزم پسره جنسیتش

سلام سمیرا جون خوبی عزیزم ؟ ممنون عزیزم.سلامت باشی  خدا گل دختراو برات حفظ کنه❤️ عزیزم پس ...

مرسی قربونت خوبم

فداتشم

ای جونم انشاالله به سلامتی بیاد بغلت پس آقا آیهان داداش دار شد 😍 اسمشو چی میذاری؟

❤ بچه دارشدن مثل یک جادوست.مثل افسانه ای شیرین و عجیب وغریب که سخت میشد باورش کرد. آخرچطور میشود یک دفعه مادرشد. ❤ همین که اولین بار نقطه ای تپنده را نشانت میدهند ومیگویند این بچه شماست،همه چیز تغییر میکند. دستت را میگذاری روی شکمت وحس میکنی ازهمین حالا بایدقوی تر باشی. باید محافظت کنی ازاین نقطه تپنده کوچک. باید حامی اش باشی،همراهش باشی. ❤ شروع به تکان خوردن که میکند فکرمیکنی دیگر خودت نیستی ، دیگر پاهایت روی زمین نیست، لذتی وجودت را میگیرد که با کمتر چیزی قابل قیاس است. ❤ با گدذشت هر روز و هرماه چقدر عاشق تر میشوی.چقدر قلبت میتپد برایش. برای اویی که هیچ نمیدانی چه شکلی خواهد بود. چشم هایش، دهانش، انگشت هایش. ❤ از همین روزهاست که نگرانش میشوی که چرا تکان نمیخورد، چرا نمیچرخد، چرا با لگدهایش نمیگوید من اینجام. ❤ بارداری مثل یک جورجادوست جادویی که همه چیز راتغییر میدهد جادویی که تورا تغییرمیدهد و دیگر اسمت را برای همیشه عوض میکند. ❤ بعد از این کسی هست که تورا مادر صدا خواهد کرد.....❤❤❤❤    ❤❤❤خدایاشکرت❤❤❤
مرسی قربونت خوبم فداتشم ای جونم انشاالله به سلامتی بیاد بغلت پس آقا آیهان داداش دار شد 😍 اسمشو چی ...

جونت سلامت عزیزم.ممنون

الهی آمین.تنت سلامت

والا هنوز قطعی اسم انتخاب نکردیم 😅

2738
سلام سمیرا جون خوبی عزیزم ؟ ممنون عزیزم.سلامت باشی  خدا گل دختراو برات حفظ کنه❤️ عزیزم پس ...

گل دخترا؟ مگه سمیرام دوتا داره؟؟ من چرا بی خبرم

خداوند بي نهايت است و لامكان و بي زمان اما به قدر فهم تو كوچك مي شود و به قدر نياز تو فرود مي آيد و به قدر آرزوي تو گسترده مي شود و به قدر ايمان تو كارگشا مي شود...

سلام دوستان خوبین

وقتی که نی نی سایت تولد ۶ سالگی توی سایت رو بهم تبریک گفت یهو رفتم تو همون حال و هوای قدیم 

یاده تک تک تون افتادم

اینقدر گرفتاری هامون زیاد شده من به جرات بگم بعد تولد بچه ی دومم و سر کاررفتن کلا دنیام عوض شد

سمیرا

نگار

معصومه

هستی

یاسین و ....

مریم

خوبین همه؟

بقیه رو اسماشونو یادم نمیاد ولی صحبت هامون یادمه

معصومه جان دیدم دوباره بارداری به سلامتی

یعنی خدا قدرت و بزرگی شو همه جا نشونمون میده فقط درک حکمت ش برامون سخته که چی میشه که این طوری میشه...

دلم برای اون حال و هوا تنگ شد واقعا😢

یکی میخواست بی بی چک بزنه همه ان میشینیم ببینیم چی شد...

چقدر از بارداری هم خوشحال میشدیم....

خداروشکر که خاطرات خوب تو ذهن هم گذاشتیم...

گاهی گمان نمیکنی، ولی خوب می شود....... گاهی نمی شود،که نمی شود که نمی شود..... گاهی هزار دوره دعا،بی اجابت است............ گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود............. قیصر امین پور
سلام دوستان خوبین وقتی که نی نی سایت تولد ۶ سالگی توی سایت رو بهم تبریک گفت یهو رفتم تو همون حال و ...

سلام عزیزم خوبی ؟

اره منم چقد دلم برا اون روزا تنگ شده انگار همین دیروز بود بی بی چکم رو تو تاپیک شما‌ گذاشتم و گفتین که بارداری از اون روز به بعد مثل خواهر بودین برام ...والان که دارم پسرم رو برای مهد آماده میکنم🥲

سلام دوستان خوبین وقتی که نی نی سایت تولد ۶ سالگی توی سایت رو بهم تبریک گفت یهو رفتم تو همون حال و ...

سلام عزیزم.خوبی؟سلامتی؟

آره واقعا ما سر از حکمت خدا در نمیاریم،فقط باید اعتقاد داشته باشیم ب اینکه خدا بد برای بندش نمیخواد

من دو هفتس زایمان کردم🥰

اسمشم شد آرتا😍

ایشالا ک همه چشم انتظارا دامنشون سبز بشه

منم خیلی وقتا یاد روزای دورهمیمون و شور و شوق تاخیر پریودامون میوفتم.ولی واقعا مث قبل وقت نمیکنم ب سایت سر بزنم

انشالله که همه تو سلامت و خوشی غرق باشن

سلام عزیزم.خوبی؟سلامتی؟ آره واقعا ما سر از حکمت خدا در نمیاریم،فقط باید اعتقاد داشته باشیم ب اینکه ...

ای جانم مبارکه معصومه جان .انشالله نامدار باشه .وخدا حفظش کنه گلم 😍😍😍

2706