2733
2734
عنوان

کسی تا حالا gti بازی کرده ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 192 بازدید | 30 پست
یادم نیست شرمنده

اشکال نداره 😘

بزرگترین خوشبختیم😍😍 اینه که خدا جونم ❤ پشتمه و هرجا میرم باهامه با این حساب دیگه بدبختی برام نمیمونه❤❤خدایا خیلی دوستت دارم و میدونم که تو هم منو خیلی دوست داری❤
میشه بگی وقتی تاکسی رو میگرم باید چه دکمه ای رو بزنم تا مسافر ها رو پیدا کنم ؟

پسر من همه ی رمزاش رو از اینترنت پیدا کرده و بازی میکنه

«آدم ممکنه شادیشو به خیلیا بگه، ولی غم نه!غم آدم محرم میخواد»

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پسر من همه ی رمزاش رو از اینترنت پیدا کرده و بازی میکنه

آخه من هرچی گشتم تو اینترنت پیدا نکردم 😔😔

بزرگترین خوشبختیم😍😍 اینه که خدا جونم ❤ پشتمه و هرجا میرم باهامه با این حساب دیگه بدبختی برام نمیمونه❤❤خدایا خیلی دوستت دارم و میدونم که تو هم منو خیلی دوست داری❤
اره اون مرحلو به ترتیب انجام بده تا مݟازه ها بازشن

ممنون میشه بگی چطور چیزای روی دیوارو اسپری کنم آخه میگن ستاره میگیری وقتی این کارو انجام بدی

2728
میشه بگی وقتی تاکسی رو میگرم باید چه دکمه ای رو بزنم تا مسافر ها رو پیدا کنم ؟

پسرم میگه وقتی تو تاکسی نشسته عدد ۲ رو بزنی رونقشه علامت آبی میاد اون مسافره

«آدم ممکنه شادیشو به خیلیا بگه، ولی غم نه!غم آدم محرم میخواد»
پسرم میگه وقتی تو تاکسی نشسته عدد ۲ رو بزنی رونقشه علامت آبی میاد اون مسافره

آهان ممنون عزیزم ❤

2738
دکمه سمت راست موسو نگه دارید بعد اسپری را هرجایی که میخاید بزنید

اونوقت دیوار ها رو از کجا پیدا کنم ؟

تو شهر که میگردید هرجایی که روی دیوار چیزی نوشته شده بود روی اون باید اسپری بزنید

اهان ممنون که جواب دادی ❤

Gta😐

صدای برفو دوست دارم,آره برف صدا داره,مثل صدای روزایی که میگذرن,یه خروار برف میشینه با اون بیصداییش,یه عالمه روز و شب از سر میگذرونیم با اون بیصداییش........تو بمونی آخرش برام,,,تو بمونی برفو دوست دارم.... 
2706