2737
2734
عنوان

بنظرتون این خواستگارم خسیسه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 776 بازدید | 43 پست
منم خیلی دلمو صابون زده بودم، اولین بار بود بعد ماه رمضون داشتم بیرون میرفتم. منم معتاد کافه گردم😁

خب شاید حواسش نبوده از استرس ما زمستون رفته بودیم اینم رفت بستنی اورد خداااشااهده مث چی یخ کرده بوودیمو میخندیدیم😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣

برای ابراز عشق به مردم مجبور نیستید هر فردی را که می‌بینید ببوسید، برای عشق ورزیدن به دیگران لازم نیست یک کاسه برنج به آن‌ها بدهید! "عشق ورزیدن" یعنی درباره‌ی دیگران کمتر قضاوت کردن ،و دادن این اجازه به آن‌ها که آنطور که دوست دارند زندگی کنند و بدون انتقادِ ما آن کسی باشند که هستند...🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم خیلی دلمو صابون زده بودم، اولین بار بود بعد ماه رمضون داشتم بیرون میرفتم. منم معتاد کافه گردم😁

راستشو بخوای من بودم برا قرار دوم تو همون کافه باهاش قرار میذاشتم حالا اگه بعدش میخواستین میرفتین قدم میزدین

چرا صبر کردی اون ببرتت؟ خودت میگفتی بریم یه قهوه مهمونت کنم. اگه اومد و دست تو جیبش نکرد و تعارفم ...

تا لحظه آخر امید داشتم که یه تعارفی میزنه، بعد من میگم ببخشید هوا تاریک شده و فلان😁

ولی پیشنهاد خوبیه برای جلسه بعد

2731
میگفتی به آب بخرگلوم خشک شد،😬 ولی زندگی بااذم خسیس سخته من یکی از دوستام شوهرش خسیسه خیلی زیادمیگ ...

منم با توجه به ویژگی های شخصیتیم با دوست یذره خسیس هم نمیتونم راحت باشم، چه برسه به شریک زندگی

2740

عزیزم بعضی لز مردا نمیدونن منم شوهرم با اینکه خسیس نیست دست و دلبازه اما نمیدونه اینجور مردا باید بهشون بگی شوهرم موقع خرید عقد رفته بودیم میخاس برگرده خونه گفتم بریم یه چیزیم بخورم بردمون بهترین جا شام خوردیم

اگه میشه واسه خوشبختیم یه یه صلوات بفرستید.من نه منم ننم منم چمن منم منم چمن😂😂😂😂
چند بار دیگه باهاش برید بیرون فعلا زوده نظر دادن در این مورد

باز تعارفی نکرد، من مثلا در لفافه بگم، عادت دارم هرسری بیرون میرم یه چیزی بخورم؟! چون واقعا اینجوری هم هست

یه باردوستی می‌گفت بادوستش رفته مسافرت یاخدا تابرگشته اصلا تعارف نکرده فقط یه فلاسک چای آورده بود بب ...

پس خسیسی ربطی به اهل سفر بودن خیلی نداره... 

خب شاید حواسش نبوده از استرس ما زمستون رفته بودیم اینم رفت بستنی اورد خداااشااهده مث چی یخ کرده بوود ...

منم احتمال میدم... 

چون هیچیییی نگفت. بنظرم آدم خسیس حواسش هست اولاش خودشو خوب نشون بده

راستشو بخوای من بودم برا قرار دوم تو همون کافه باهاش قرار میذاشتم حالا اگه بعدش میخواستین میرفتین قد ...

منم دوست داشتم خودش جاشو مشخص کنه، ولی هرچی اصرار کردم همش میگفت هرجا شما راحتی و فلان

سری بعدی ببینیم خودش چه میکنه

2706