2733
2734
عنوان

بنظرتون این خواستگارم خسیسه؟

776 بازدید | 43 پست

بچه ها من دوبار یه آقایی رو دیدم. 

بار اول خونمون اومدن با خانواده و یه جعبه 2،3 کیلویی شیرینی آوردن. 

بار دوم دوتایی رفتیم بیرون، 2،3 ساعت باهم بودیم، ولی حتی تعارف نزد که چیزی بخوریم ☹️ منم روم نشد چیزی بگم ولی مثلا کافه ها رو با چشم دنبال میکردم با برگشتنی از بغل رستوران و کافه ها ردش کردم ولی کگش نگزید 😑 آخرش که ناامید شدم ازش پرسیدم شما خودتونو فردی صرفه جو میدونید؟ گفت آره مثلا لباس نیاز داشته باشم فقط میخرم و اینا

این درحالی که طرف خیلی اهل مسافرت و مهمونی دادن و رفتن و ایناست، تو خاطراتی که تعریف کرد هم بیشتر بهش می‌خورد دست و دلباز باشه. 

حالا با این اوصاف بنظرتون خسیسه؟! 

چه سوالی بپرسم یا چجوری برخورد کنم که مطمئن بشم سر این موضوع؟ چون بقیه چیزا تا حدی اوکی هست

حالاا مننن هی میگفت چیزی میخوری؟چیزی میخوری؟ اخررش گفتم اررررههههه اررههههه برو بخر هرچی توو مغازه هه هست🤣🤣😅😅😅😅

برای ابراز عشق به مردم مجبور نیستید هر فردی را که می‌بینید ببوسید، برای عشق ورزیدن به دیگران لازم نیست یک کاسه برنج به آن‌ها بدهید! "عشق ورزیدن" یعنی درباره‌ی دیگران کمتر قضاوت کردن ،و دادن این اجازه به آن‌ها که آنطور که دوست دارند زندگی کنند و بدون انتقادِ ما آن کسی باشند که هستند...🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با اجازه استارتر

لطفا براتاپیکم گزارش بزنین براتون سوره توحید میخونم ممنون

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4037379/خوشسلیقه-ها-بیاین-بگین-کدوم-پردهعکس?postId=127805055

خدایا نینیم رو به خودت سپردمش.❤️میشه لطفا برا سلامتی تو‌دلیم یه صلوات مهمونم کنید  ❤️خداوندا بهترین نعمتی که به من داده ای خودت هستی ❤️پس به اندازه خودت بی نهایت شکررررررر❤️
2731
حالاا مننن هی میگفت چیزی میخوری؟چیزی میخوری؟ اخررش گفتم اررررههههه اررههههه برو بخر هرچی توو مغازه ه ...

ولی خب چندبار دیگه م برین بیرون ببین چی میشه

برای ابراز عشق به مردم مجبور نیستید هر فردی را که می‌بینید ببوسید، برای عشق ورزیدن به دیگران لازم نیست یک کاسه برنج به آن‌ها بدهید! "عشق ورزیدن" یعنی درباره‌ی دیگران کمتر قضاوت کردن ،و دادن این اجازه به آن‌ها که آنطور که دوست دارند زندگی کنند و بدون انتقادِ ما آن کسی باشند که هستند...🥰
2740

چرا صبر کردی اون ببرتت؟

خودت میگفتی بریم یه قهوه مهمونت کنم.

اگه اومد و دست تو جیبش نکرد و تعارفم نزد اونوقت میشه خسیس

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...
حالاا مننن هی میگفت چیزی میخوری؟چیزی میخوری؟ اخررش گفتم اررررههههه اررههههه برو بخر هرچی توو مغازه ه ...

منم خیلی دلمو صابون زده بودم، اولین بار بود بعد ماه رمضون داشتم بیرون میرفتم. منم معتاد کافه گردم😁

2706