2733
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

متاسفانه با حقوق کارمندی نمیشه پدر و مادر منم هر دو کارمند بودن تازه ما هم بچه های قدیم بودیم خیلی ملاحظه میکردیم ولی حسرت همه چی به دلمون مونده بچه های الان که جای خود داره

صبور باشید ، هر چیزی در زمان خودش اتفاق می افتد
والا الان ک بچه های خواهرشوهرم دوتا هستن وحشتناک عصبی و حسود شدن و مدام دعوا میکنن .بچه کوچیکش فوق ا ...

اختلافشون زياده 

دوسال خوبه

ديوونم و ديوونگيم و دوس داره💚ديوونس و ديوونگيشو دوس دارم💚عاقلا با عقل هم حال كنيد ميخوام ديوونه باشم💚😍
2728

اره وقتی دستتون به دهنتون میرسه از پس خرجهای زندگی برمیاین پس میشه یه بچه دیگه هم بزرگ کرد .بعدشم بچه خودش برکت زندگیه درسته باحرف زندگی نمیچرخه ولی با این توضیحات شما میشه مدیریت کرد .ایشالا هرچی خیره برات رقم بخوره اگه صلاحت باشه بهت میده

معلومه که مال منه دارم دیدگاه اشتباهتو بهت میگم شاید درک کنی شایدم همینجوری بمونی کسیکه با شوهرش صب ...

اول اینکه فکر نمیکنم ما با هم دعوا داشته باشیم که اینطوری خطاب قرارم میدی

که این هم از دیدگاه شخصیته قطعا

اما لزومی نداره کسی که داره توی زندگی سختی های زیادی میکشه به یک چالش جدید مثل بچه فکر کنه

اما خیلی راحت میتونه با هموار کردن مشکلات مادی و روحیش به پیشرفتهای بعدیش هم برسه

بشرطی که بخواد.

2738
ب نظرم كلا ادم يا بچه نياره يا دوسه تا بياره خيلي بچه اذيت ميشه تك باشه شماهم شرايطتون خوبه بد نيست

دقیقا منم همین نظر رو دارم

یا هیچی یا حداقل سه تا 

گناه داره بچه، به خاطر دل خودمون که نباید بچه بیاریم

تنها میشه در آینده و این عین خودخواهی هست 

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!
نه نداری ما داریم که هیچی نداریم

😂😂😂

حس کردم داره پز میده.

صلح طَلَب ، اما جَنگ بَلَد😎💖 دوستان اگه اطلاعاتی راجع به شرایط وام مسکن میخواید بدونید اینجا نوشتم، امیدوارم به دردتون بخوره، به امید صاحبخونه شدن تمام هموطنانم🙏💖
دقیقا شرایط منو داری ها دقیقا😁😁یعنی شوهرم کارمنده و خونه و پراید داریم و پسرم پنج سالشه🤣🤣 اره عز ...

جالبه شرایط منم تقریبا توهمین مایه هاست ودرتلاشم که بیارم چون پسرم خیلی احساس تنهایی میکنه

همسر من کارمند رسمی هس حقوقشم معمولیه با همین حقوق تا حالا دو تا زمین خریدم مسافرتم بجا بوده و روزای ...

به نظرم شما با درایتی که دارید قطعا میتونید بچه دوم هم مدیریت کنی

چرا که نه،اتفاقا چون خیلی به فکر آینده فرزندتون هستید بهتره که تک فرزند نباشه و تجربه داشتن یه خواهر یا برادر و داشته باشه

ان شاالله که سایتون همیشه بالای سرشون باشه ولی همیشه پدر و مادر برای آدم نمیمونه اون موقع خیلی بیشتر وجود خواهر و برادرو حس میکنه

عزیزم بیار حتما...منم پسرم 7 سالشه میخوام بیارم ولی از ترس کرونا بیخیال شدم اخه دوسال دیگه خیلی دیر میشه واسه من ولی واسه شما خوبه

گر نگه دار من ان است که من می دانم شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد
2706