2733
2734
عنوان

بارداری دوم در غربت و تنهایی

823 بازدید | 31 پست

سلام دوستان. من یه دختر بیست ماهه دارم که هنوز از شیر نگرفتمش. هفته پیش هم فهمیدم که شش هفته باردارم. من تو غربت زندگی می کنم و قرار بود که برای عید بیام ایران که بخاطر کرونا پرواز ها کنسل شد. الآنم خیلی ناراحت و افسرده شدم چون از یک طرف معلوم نیست که کی بتونم برم ایران و خیلی دلتنگم. از طرفی هم فکر بزرگ کردن دو تا بچه کوچیک تو غربت و تنهایی خیلی ناراحتم میکنه و میترسم. صبح ها که بیدار میشم کارم فقط گریه هست. خیلی تلاش می کنم که خودم رو آروم کنم ولی نمی تونم. بنظرتون چیکار کنم که روحیم بهتر بشه و با توجه به اینکه تنها هستم و کمکی هم اصلا ندارم، چه جوری و کی دخترم رو از شیر بگیرم چون خیلی بهم وابسته هست و میترسم ضربه بزرگی بخوره. ممنون میشم راهنماییم کنید. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم بابت وابستگی دخترت به شیر نگران نباش همه بچه ها همینن من خودم میگفتم من اگه پسرمو از شیر بگیرم از غصه دور از جونش هلاک میشه ولی خیلی راحت کنار اومد همه بچه ها همین جورین منم دقیقا ۲۱ماهگی گرفتم سنشم‌ خوبه دیگه الان بگیر

این نیز بگذرد  
2738

دختر عموم دو تابچه داشت 

بعد اومد ایران دیدیم یه نوزاد بغلشه اصلا سومی رو به هیچکی نگفته بود مبادا مادرش نگرانش بشه

اینهمه آدم تک و تنها چند تا بچه بزرگ میکنن بدون کمک 

حتما قدرتش در شما بوده که خدا دومی رو بهت عنایت کرده خوشحال باش 

من پرتغال زندگی میکنم و شرایط پزشکی اینجا و کلا اروپا قابله مقایسه با ایران نیست. ایران پزشکی خیلی ق ...

خدا رو داری نترس دخترت هم دیگه از شیر میتونی بگیری بسه براش 

فکر سلامتی خودت باش و تو راهی 

من فاصله سنی بچه هام سه ساله درسته تو غربت نیستم مادرشوهرم پیاده پنج دقیقه باهام فاصله داره مامانم با ماشین ده دیقه ولی الان یکساله که از زایمانم گذشته کسی نیومده کمکم حتی یه لیوان آب دستم بده پس ناراحت اینکه تو غربتی نباش خیلی خوب میتونی از پسش بربیای🌹🌹🌹ان شاء الله بارداری خوبی داشته باشی و دخترت هم راحت از شیر بگیری🌹🙏

مگه آدم یادش میره بهش چی گذشت تا گذشت‌.‌...
2706