2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من و همسرم دو هفته ایی هست داریم استفاده میکنیم ..ای کاش زودتر از اینها دکتر رفته بودیم .. 

اگه واقعا نیاز داری خیلی کمک کننده اس

خدایا هزاران بار شکرت که طعم مادر بودن رو چشیدم❤.پیج شمع های دلبر دست سازم Royal_candle_@😊
من و همسرم دو هفته ایی هست داریم استفاده میکنیم ..ای کاش زودتر از اینها دکتر رفته بودیم ..  اگ ...

واقعا؟

اینجا ک فقط منو ترسوندن

عوارضش چی بوده براتون گلم؟

2731
عزیزم من هیچ دوستی ندارم و دقیقا مشکلم همینه ک نمی تونم برم تو جمع و نمی تونم شاد باشم با اینکه از ...

خانم ب این حرفا گوش نده این داروها درسته ک عوارض دارن ولی عوارض نخوردنشون از خوردنش خیلی بیشتره

اینا بیشتر یه سری حرفای خاله زنکی هستش اگر این سبک نگرش درست و موثر می بود جامعه میانسال و مسن ایرانی انقدر با بیماری های مختلف اعصاب و روان دست به گریبان نبود

مغز هم درست مثل هر اندام دیگ ای می تون بیمار بشه و این بیماری اگر به درازا بکشه صدمات غیرقابل جبران برای ادم داره

من خودم بوپروپیون مصرف می کردم تحت نظر پزشک واقعن هم خوردنش با نخوردنش خیلی متفاوت بود

ترک آرزو کردم... رنجِ هستی آسان شد
بله من مصرف کردم وبسیار موثر آسنترا  پرانول بوسپیرون کلونازپام

منم دارم سیتالوپرام و بوسپرین مصرف میکنم ..واسه استرس زیاد ... واسه شما خوب بود؟؟ بنظرم خیلی آروم شدم 

خدایا هزاران بار شکرت که طعم مادر بودن رو چشیدم❤.پیج شمع های دلبر دست سازم Royal_candle_@😊
2738
واقعا؟ اینجا ک فقط منو ترسوندن عوارضش چی بوده براتون گلم؟

اگه نیاز داری حتما دکتر برو با توجه به شرایطتت دارو میده ... من و همسرم دچار ناباروری هستیم این موضوع از پا درمون آورد... دیگه متوجه شدیم واقعا نیاز به درمان روحی داریم ...تا یک هفته سر درد و بی خوابی و تپش قلب داشتیم که دکتر گفت طبیعیه بعد حالتون بهتر میشه ، الان خیلی ریلکسیم خداروشکر .داروی خفیف با دوز پایین داد

خانم ب این حرفا گوش نده این داروها درسته ک عوارض دارن ولی عوارض نخوردنشون از خوردنش خیلی بیشتره این ...

آ قربون دهنت

بلاخره یکی یه حرف به درد بخور زد

منم با شما موافقم

همین هفته م میرم دکتر

سپاس از شما

منم دارم سیتالوپرام و بوسپرین مصرف میکنم ..واسه استرس زیاد ... واسه شما خوب بود؟؟ بنظرم خیلی آروم شد ...

منم خیلی استرس دارم وحشتناک تپش قلب دارم

واقعا اثر گذاشته رو شما؟

آ قربون دهنت بلاخره یکی یه حرف به درد بخور زد منم با شما موافقم همین هفته م میرم دکتر سپاس از شم ...

وی بگم والا من دیدم افرادی که این دارو هارو مصرف می کنن 

واقعا چیز خوبی نیست 

اخه به چه قیمتی حاضری خوش حالی درست کنی برای خودت اونم تا زمانی که. مصرف کنی مثل تلفن سکه ای 

نکن باخودت

منم خیلی استرس دارم وحشتناک تپش قلب دارم واقعا اثر گذاشته رو شما؟

من در حدی تپش قلب داشتم که شبها یهو از شدت تپش قلب پا میشدم... ضمن اینکه خیلی فکر خودکشی داشتم البته هنوزم دارم ولی کم تر شده اونم بخاطر حرف مردم ... من باید دوسال پیش دکتر میرفتم آنقدر استرس وارد بدنم کردم که این عوارض جزئی داروها پیشش هیچ .. ضمن اینکه این داروها رو مقطعی میخوایم نه تا آخر عمر ... والا الان بهترم هم من هم شوهرم

2706