2737
2734
عنوان

شدم دلخور ازشون(:💔

281 بازدید | 30 پست

چن ماه بود که من تو کف یه مانتویی بودم

خوشگل بود قیمتشم مناسب بود

از اونجایی ک زیاد اهل خرید لباس و اینا نیستم

بعد کلی کلنجار به مامانم گفتم میشه اون مانتو رو برام بگیرین... اونم گف گرون باشه نه

گفتم قیمتش ارزونه شماهم پول تو دس و بالتون هس بخرینش لطفا

ولی زنگ زد گفت نخریدمش از فکرش بیا بیرون خبری از مانتو نیس با اینک میتونست((((:💔

دوستان من قیافم شبیه عکس پروفایلمه پس پشمات بریزه حاجی😂😂😂هرکیو خاستی نفرین کنی تگم کن،اسممو نپرسین فقط دوستام میدونن.😑

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

چراااا

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2738

😐😂😐😂😐😂😐😂😐😂😐😂😐😂😐😂😐😂😐😂😐😂😐😂😐😂😐😂😐😂😐😂😐😂😐😂😐😂😐😂

هر اسمی زدم تکراری بود از غصه زدم شیطان رجیم🥴متاسفانه تکراری نبود☹🥺با تمام وجودم این جمله رو قبول دارم 👈توضیح نشانه ی ضعفه! انگار هرچقدر بیشتر توضیح میدی بقیه بیشتر قضاوتت می کنن!😏 واسه بعضیام اینطوریه👈جیب خالی پُز عالی...😂 من نظر شخصیمو میگم هرکسی حق داره نظر شخصیشو بگه..هممون عقل و شعور داریم پس به شعور هم توهین نکنیم🌱🤗با تچکر🥴💙
😑

واسه شما موضوع مهمی نیس اما واسه ی من باارزش بود  

دوستان من قیافم شبیه عکس پروفایلمه پس پشمات بریزه حاجی😂😂😂هرکیو خاستی نفرین کنی تگم کن،اسممو نپرسین فقط دوستام میدونن.😑
2706