2737
2739
عنوان

اقدام به بارداری

168 بازدید | 21 پست

سلام . میشه تجربیاتتون رو درباره کیت تخمک گذاری بگید . من الان ۷ ماهه اقدامم ولی موفق نشدم . امروز رفتم دکتر . سونوگرافی انجام دادم دکتر گفت سالمی و مشکلی نداری . کیت تخمک گذاری رو پیشنهاد داد . منم گرفتم امیدوارم این ماه جواب بده . کسی هست که این بهش کمک کرده باشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
متولد هفتاد و سه هستی ؟؟؟؟ اولین بارداریته ؟؟؟؟

۶۳ هستم ولی اولین اقدامم هست . شوهرم هم ۵۵ هست . دیر ازدواج کردیم . دوست ندارم خیلی طول بکشه . دیگه تو سن ما سخته

2738
۶۳ هستم ولی اولین اقدامم هست . شوهرم هم ۵۵ هست . دیر ازدواج کردیم . دوست ندارم خیلی طول بکشه . دیگه ...

تندرست باشی عزیزم خواهرم از شما یک سال کوچک تره دوتا پشت سرهم بچه آورد یه دختر بعد یه پسر شیربه شیر 

مادرم ضربان قلب من است.
متولد هفتاد و سه هستی ؟؟؟؟ اولین بارداریته ؟؟؟؟

یمی متولد ۷۳ دیره برا اقدام ب بارداری اول؟  

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
۶۳ هستم ولی اولین اقدامم هست . شوهرم هم ۵۵ هست . دیر ازدواج کردیم . دوست ندارم خیلی طول بکشه . دیگه ...

عه چه جالب همسن خودمی منم چهار ماهه تو اقدامم یه سقط هم داشتم 

منم میخوام کیت بگیرم بذار یه جا منشنت کنم یکی خیلی خوب توضیح داده استفاده از کیت رو ببینم میتونم پیدا کنم بهت لینک بدم با منشن کنم 

ایشالا خیلی زود مامان میشی منم مثل تو منتظرم 🥺

Welcome to my world, Won't you come on in? Miracles, I guess ! Still happen now and then…⛈🌧3/5/400
2706