2733
2734
عنوان

همه اش خونه من پلاسه

| مشاهده متن کامل بحث + 1649 بازدید | 83 پست
بخدا عمدی میکنه میگه حرصش بدم وگرنه این یعنی چی اخه در دیزی بازه حیای گربه کجا رفته وااای بهم میگه ...

بهش بگو اگه اجازه بدی نمیام میخام یه روز خونمون با شوهرم تنها باشم حوصله ندارم بیرون برم

فاذا قضی امرا فانما یقول له کن فیکون❤👈اگر خداوند اراده کند همه ی غیر ممکن های زندگی ممکن میشود😍❤
بابام هی میگه زشته یجوری ک مسقتیم نباشه ک اونم خالش عمدیه میکنه بعد چطوری غیرمستقیم بگم میره؟مشخصه ...

باباااا بهش بگو مسافرتیم اینم نمیشه بگی؟بگو رفتیم شمال بگو رفتیم کوه دوسه بار اینجوری بگی دیگه نمیاد

فاذا قضی امرا فانما یقول له کن فیکون❤👈اگر خداوند اراده کند همه ی غیر ممکن های زندگی ممکن میشود😍❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خواهرشوهره لابد😁😑🖖

فقط 19 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 ی صلوات برای سلامتی تو دلی هام میفرستی؟ممنونم مهربون 🥰.        تتل🖤شادمهر🤍شایع ٫: tork👩🏻‍🦱✨ی دختر لجباز 🤪عاشق رقص💃و آواز🎧(همه جا آهنگ حموم،مسافرت،موقع خواب و..🫡🥴😁) عکاسی هم میکنم عاشق عکس گرفتنم😍📷 عاشق مرغ🍗پیتزا🍕 و همه چی🤣عاشق خرمالو و خوراکی های شیرین،شیرموز هم خیلی دوس😋وای نگم از بادوم زمینی🥹 شماهم مث من وقتی از ی چیزی خوشتون میاد دوسه بار شات میگیرین(حتی آهنگی رو که دوس دارم دوسه بار دانلود میکنم )یا من دیوونم؟!😶‍🌫️🤔چرا قشنگ زدن به ریشه چرا حال من خوش نی اوضاع قشنگ ترم که میشه هرکاری کنی دیگ این بدن،بدن نمیشه💔tatal  ای کاش حقم از تموم زندگی تنها تو باشی من عاشق تنهاییم ,تنها بشم, اما تو باشی ٫؛🤍🖇️ Shadmehr عطر خوب بزن،خوشتیپ بچرخ ؛بالاخره پستچی به در میزنه ی روز بده خبر خوب✨ shayea    من خیلی خیلی سادم با احساسات من بازی نکنید لفطا🥹😕💔اگه جایی باهاتون دعوا کردم متاسف حتما از جای دیگ اعصابم خورده وگرنه اهل دعوا نیستم🙌ولی اگه واقعا باهاتون دعوا کردم و ناراحتم کردین از چشمم میفتین 🤗 و اگه تاپیک دیگ  باهاتون حرف زدم بدونید یادم نمیمونه که دعوا کردم🤣 ۱گ خوابتون نمیبره یعنی تو خواب یِ نفر دیگه اید!  ۲هرچی آیکیو بیشتری داشته باشین بیشتر خواب میبینین!۳آخرین کسی ک بهش فک کردین دلیل خوشحالی یا ناراحتیتونه! #دختری_که_هیچکس_دوستش_ندارد♥ لایک دوس دارم منو هرجا دیدین بلایکین😁
چقد عجیب.خاله بابای من حتی خونه منم تاحالا ندیده چه برسه بیاد بمونه خب به دخترش بگو.به پدرت بگو که ...

امروز ۱۰دفعه زنگ زدم

گفتم تو رو خدا یچی بهش بگو من دیگه دارم روانی میشم اسایش ندارم.جای خدا میپرستشون عمرا بگه بهش ک یوقت مادرش مبادا بدش بیاد

2738
اونم همینجور بود خداروشکر الان قهریم نمیاد وگرنه ۱ماه در سال میموند این خاله بابامه

وقتی میاد برید شما خونه ی یکی دیگه بگید نیستیم یا تا میره بیرون بش لکید واستون خرید کنه

❤️همسر و دو فرشته ی زیبایم بودنتان ابدی❤️
میگه وایمیسم تو برو ندیدین مث این بخدا میترسم برم این بمونه تو خونم چیکار

ما یه مهمون اینجوری داشتیم وقت و بی وقت می اومد تا یسری ک اومد ناهارشو ک خورد بابام بش گفت من دارم میرم سر کار بیا تا برسونمت..ب خانوادتم سلام برسون...

❤️همسر و دو فرشته ی زیبایم بودنتان ابدی❤️

بخدا از دستت حرصم گرفت اخه چه معنی داره خاله بابات بیاد لنگر بندازه خونت !!!!!

غیر مستقیم اثر نمیکنه مستقیم تو روش بگو شوهرم ناراحته میگه به مدت هم خونه دخترش بمونه مگه اینجا مسافرخونس دیدی فایده نداره یه دعوای زرگری بین خودت و شوهرت بزارین تا علنا شوهرت ناراحتیتون رو از وجود مهمون مزاحم اعلام کنه 

مرگ یه بار شیون یه بار... باور کن خاله خود آدم به درد نمیخوره دیگه چه برسه به خاله پدر و مادر😒

💔گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود💔گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود💔گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است💔گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود💔گاهی گدایِ گدایی و بخت با تو یار نیست💔گاهی تمام شهر گدای تو میشود💔                                             
2706