2737
2734
عنوان

عشقای قبل از تو سو تفاهم بود زندگیم+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 871 بازدید | 55 پست
جای اینکه بگین هیچی پیدا نیس یا چطور تشخیص بدین، بگین نازه 🤦‍♀️کی میخایم یاد بگیریم اخه 

خوب مشخص نیس الکی چی بگیم 🙄 یچی میگیا

همیشه مراقب اشتباه دوم باش، اشتباه اول حق توست.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جای اینکه بگین هیچی پیدا نیس یا چطور تشخیص بدین، بگین نازه 🤦‍♀️کی میخایم یاد بگیریم اخه 

عزیزم ما که نگفتیم زشته گفتیم از نزدیک بده ماهم این نفسو ببینیم🌻🍃

۷ساله در انتظارم  مامان شم خدایا دامن همه منتظرا رو سبز کن🥺😍خدا جونم مواظبِ منو همسرم باش😍 لطفا پروفایلم کپی نشه مرسی💕
ممنون عزیز دلم ان شاالله دلت ب بهترین شکل ممکن شاد بشه🌻🍃

قربونت بشم عزیزم ایشاالله شما هم❤️

‏اگر میدونستید آدما به عوض‌شدنِ دمای چایی و‌ قهوه‌شون بیشتر اهمیت میدن تا احساساتِ جریحه‌دار شده‌ی شما، هیچوقت مشکلاتِ زندگیتون‌رو به کسی نمیگفتید
2731
قربونت بشم عزیزم ایشاالله شما هم❤️

نشی ک حیفی عزیزم🌻🍃

۷ساله در انتظارم  مامان شم خدایا دامن همه منتظرا رو سبز کن🥺😍خدا جونم مواظبِ منو همسرم باش😍 لطفا پروفایلم کپی نشه مرسی💕

چرا بگیم نازه وقتی نمیبینبم که نازه😨😨😨😨

خدا همه ی بچه ها رو نگه داره

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
2738
میشه با این حال دل آدمارو نشکوند ذوق کسیو کور نکنین حتی اگه ساده ترین چیز ممکن باشه

ما که نگفتیم زشته گفتیم صورتش مشخص نیست دوره 🙄

چرا بگیم نازه وقتی نمیبینبم که نازه😨😨😨😨 خدا همه ی بچه ها رو نگه داره

میشه با این حال اظهار نظر هم نکرد وقتی چیزی پیدا نیست... حتما ذوق داشتن ک این عکسو گذاشتن

کاربری دوم :@شادترین_دخترغمگین:) 
میشه با این حال دل آدمارو نشکوند ذوق کسیو کور نکنین حتی اگه ساده ترین چیز ممکن باشه

عزیزم اساس حرفت درست!!! ولی اینجا کاربرد نداره ها! 

این چیزی که شما میگی با دروغ هیچ فرق نداره .

نن خودم تو تاپی‌ک طلا و رخت و لباس وقتی خوشم نیاد فقط میگم مبارک باشه به دل خوش . و تمام . 

ولی دیگه دروغ نمیگم که بگم نازه، وقتی بچه رو نمیبینم !!

استارتر خواهرجان تو هم با این عکس گذاشتنت 😁😁😁

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
نشی ک حیفی عزیزم🌻🍃

❤️❤️❤️

‏اگر میدونستید آدما به عوض‌شدنِ دمای چایی و‌ قهوه‌شون بیشتر اهمیت میدن تا احساساتِ جریحه‌دار شده‌ی شما، هیچوقت مشکلاتِ زندگیتون‌رو به کسی نمیگفتید
چرا بگیم نازه وقتی نمیبینبم که نازه😨😨😨😨 خدا همه ی بچه ها رو نگه داره

الکی میخوان گیر بدن وگرنه خوده استارتر گفته نظر بدین واقعا خوشگله یا من چون دوسش دارم زیبا میبینمش

عزیزم اساس حرفت درست!!! ولی اینجا کاربرد نداره ها!  این چیزی که شما میگی با دروغ هیچ فرق نداره ...

با این حال وقتی بچه رو نمی‌بینیم میتونیم سکوت کنیم🤷‍♀️

کاربری دوم :@شادترین_دخترغمگین:) 
2706