2737
2739

واس منم دعا کنینhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/3907418/چالش-مجردین-برای-ازدواج?page=34

دوست عزیز واسه من یه آیت الکرسی بخون امیدوارم خیرش برگرده بخودت🤲🙏😍

دعا کنیم یا جذب

سهلابفضلک یاعزیز* واسه ظهوروسلامتی امام زمان صلوات ...اللهم صلی علی  موسی بن جعفر  ولی امرک الْحَمْدُ لِلَّهِ عَلَى کُلِّ نِعْمَةٍ وَ أَسْأَلُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ خَیْرٍ وَ أَعُوذُ بِاللَّهِ مِنْ کُلِّ شَرٍّ وَ أَسْتَغْفِرُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ ذَنْب‏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
هم دعا کنیم هم جذب کنیم دیگه

دعا با جذب جور نمیاد 

سهلابفضلک یاعزیز* واسه ظهوروسلامتی امام زمان صلوات ...اللهم صلی علی  موسی بن جعفر  ولی امرک الْحَمْدُ لِلَّهِ عَلَى کُلِّ نِعْمَةٍ وَ أَسْأَلُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ خَیْرٍ وَ أَعُوذُ بِاللَّهِ مِنْ کُلِّ شَرٍّ وَ أَسْتَغْفِرُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ ذَنْب‏
2738
اااا واقعا نمیدونستم پ چیکار کنیم من تازه اینو پیدا کردم

نهههههههههه این نظر منههههههه عزیزم نمیدونم جذب بلد نیستم

از مجردیتون لذت ببرین کار کنین با دوستا مسافرت برین خوش بگذرونین آزادانه.  چه شوهر بشور بپز بساب. شوهرم زنجیر دست و پات باشه والا من متاهلم دنبال یه راهم طلاق بگیرم راحت شم بگردم زندگی کنم

💕 ✨TURK GIRL✨ 💕
نهههههههههه این نظر منههههههه عزیزم نمیدونم جذب بلد نیستم

میشه بیشتر توضیح بدی گلم؟نظرت فقط دعا کنم بهتره

از مجردیتون لذت ببرین کار کنین با دوستا مسافرت برین خوش بگذرونین آزادانه.  چه شوهر بشور بپز بسا ...

عزیزم ایشاالله که مشکلت حل بشه همچی درست بشه

چند وقت پیش من یک پست راجع به مجردی گذاشته بودم...یک کاربر پستش رو راجع به قانون جذب معرفی کرد...چند نفر روتوی تایپیک اش دیدم که میگفتن از همین راه نتیجه گرفتن.(همین تایپیکی که گذاشتی کاربرش هست)...اما من نظرم این هست وقتی خالصانه از خدا بخوای ونتیجه نده قانون جذب میخواد معجزه کنه؟؟؟مگر بالاتر از اراده خدا وجود داره....؟خود من که از مجردی ام واقعا خسته شدم..سن ام داره بالا می‌ره و هنوز به سروسامان نرسیدم...اصلا به بسته شدن بخت اعتقاد نداشتم ولی اوضاعم روکه نگاه میکنم شک میکنم به اینکه واقعا شایدوجودداره

از مجردیتون لذت ببرین کار کنین با دوستا مسافرت برین خوش بگذرونین آزادانه.  چه شوهر بشور بپز بسا ...

عزیزم همیشه هم اینطور نیست مجردی سراسرلذت باشه...بستگی به خیلی فاکتورها داره...موقعیت خانواده...فرهنگ خانواده...من بااینکه در آستانه ی 34سال هستم ولی هنوز این اجازه واختیار بهم داده نمیشه که مسافرت تنها برم 

چند وقت پیش من یک پست راجع به مجردی گذاشته بودم...یک کاربر پستش رو راجع به قانون جذب معرفی کرد...چند ...

خوب عزیزم نمیدونم بعضیا گفتن واقعا قبلن هرچی خصلت نوشته بودیم شوهرم داشت حالا نمیدونم راست دروغه🤷‍♀️نکنه توهم مثلی منی من همیشه خونم ۲۴ ساعته الان ۶،۷ماه خونم اصلا بیرون نمیرم مامانم میگه خوب با این شرایط کسی تورو نمی بیبینه ولی بیضی وقتا حس میکنم یه ایراد دارم یا زشتم نمیدونم🤷‍♀️

2706