2733
2739
عنوان

بچه ها جهیزیه ی صورتی بده؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2045 بازدید | 124 پست
من به یه خانوم تو تلگرام سفارش دادم. پیشبند، ست سه تایی دمکنی، یک جفت دستگیره، دستکش فر، حوله شد ۳۲۰

مبارکت باشه خیلی خوشگلن

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم کلا پرسید صورتی بده؟ گفتم آره افتضاحه بعدشم گفتم که خیلی نخریدی اشکال نداره  همینجوری ص ...

جوابتو نمیدم ولی لحن من رو نگاه کن و لحن خودت رو. قطعا طرز صحبت هرکس نشون دهنده شخصیت و خانواده اش هست😊

جوابتو نمیدم ولی لحن من رو نگاه کن و لحن خودت رو. قطعا طرز صحبت هرکس نشون دهنده شخصیت و خانواده اش ه ...

بله شخصیت خانواده شمارم ملاحظه کردیم لحنتونم اگه واسه خودت خوب بود اتفاقا واسه من خیلی زشت بود نمیدونی بدون عزیزدلم

2731
بله شخصیت خانواده شمارم ملاحظه کردیم لحنتونم اگه واسه خودت خوب بود اتفاقا واسه من خیلی زشت بود نمیدو ...

اگه لحن خودتون جوری هست که همیشه دعوا دارین. کامنت من رو با لحن خودت خوندی. شما گفتی افتضاحه. منم گفتم منظورش وسایل کوچیک آشپزخونه است. به خاط همین بد نمیشه. ولی اینکه میگی به شما ربط نداره نشون دهنده این هست که کلا دعوا دارین. لطفا ریپلای نکن

اگه لحن خودتون جوری هست که همیشه دعوا دارین. کامنت من رو با لحن خودت خوندی. شما گفتی افتضاحه. منم گف ...

شمام لحنتون دعوایی هست که لحن منو با دعوا خوندین از بس دعوایی هستین که از اولم ریپلای زدی رو نظر من با همه کار دارین انگار 

لطفا دیگه ریپلای نکنین

شمام لحنتون دعوایی هست که لحن منو با دعوا خوندین از بس دعوایی هستین که از اولم ریپلای زدی رو نظر من ...

به شما ربط نداره رو من نمیتونم با لحن خوب بخونم. البته شاید برای شما این چیز عادی است که اون موقع حرف نیست. گفتم که اینجا آدم ها با فرهنگ ها و شخصیت های مختلف و تربیت خانوادگی مختلف هستن. شابد بعضی حرفها تو بعضی از خانواده ها عادی باشه

2738
اها مبارکت باشه عزیزم...ولی واسه همین استرس داشتی؟؟اینا که یکدست نیستن اتفاقا تو دورنگن خیلی هم قشنگ ...

ممنون عزیزم منظورم از یکدست این بود که همه چیز یک رنگ و یکنواخت و صورتی باشه 

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.

منم سرویس آشپزخونه و یه سرویس قابلمه و یکی دو تا چیز دیگه .بقیه سفیده

خیلیم قشنگه اتفاقا

خدارو ۱۰۰ هزار مرتبه شکر مادر یه پسر کوچولوی ناز شدم...خدایا انشاالله همه ی منتظرا این حس رو تجربه کنن🤲

با اجازه استارتر

من زودپز پلوپز آرام پز یه جور همه کاره سرجیو دارم نمیدونم چطور ازش استفاده کنم توش خورشت چطور بپزم یا چطوری برای اولین بار ازش استفاده کنم

ته انداز تابستانم  
وای مرسی که گفتی الان اینارو خریدم چه کنم؟؟

اینارو استفاده کن عزیزم خب نباید بندازی دور . زیادی ادامه نده به گرفتن رنگ صورتی

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
2706