2737
2739
عنوان

خانم ها برا خواهرم دعا کنید

185 بازدید | 13 پست

خانم ها خواهرم الان درد گرفتش رفت برا زایمان منم هزار کیلومتر ازش دورم😭😭😭 براش دعا کنید زایمان راحت داشته باشه چون زایمان اولش خیلی خیلی سخت بوده 😔😔

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜

انشالله 🙏

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

آیت الکرسی میخونم

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم زایمان اولم سخت بود ولی دومی دیگه سزارینم 

سزارینه یا طبیعی ؟

خوشحالی ینی روز تولد پسرت بفهمی دوباره داری مامان میشی 😍🤗                                                                                               خدایا مواظب پسرم و فندقی خانوم تو دلم باش 🥰💞
2731

ایت کرسی براش خوندم ان شالله بسلامت تموم میشه...مارو بی خبر نزاری گلم

نگران نیستم .همه چیز درست میشود.آب ریخته روی زمین،جمع نه اما خشک میشود.قلب شکسته خوب نه اما ترمیم میشود.وهنوز هم میتوان در گلدان شکسته گل کاشت.
منم زایمان اولم سخت بود ولی دومی دیگه سزارینم  سزارینه یا طبیعی ؟

طبیعی هست 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
ایت کرسی براش خوندم ان شالله بسلامت تموم میشه...مارو بی خبر نزاری گلم

ممنونم خانومی چشم ❤️

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
طبیعی هست 

انشاالله خدا خودش کمکش کنه 

خوشحالی ینی روز تولد پسرت بفهمی دوباره داری مامان میشی 😍🤗                                                                                               خدایا مواظب پسرم و فندقی خانوم تو دلم باش 🥰💞
وای عزیزم😍 چشم خاله جون🤗 ان شاالله راحت راحت زایمان میکنه براش آیت الکرسی میخونم

ممنونم خانمی ❤️

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40