2737
2734

وقتی توی تنهایی ازدواج کردیم وهیچکس کمکش نکرد وقتی پدرومادرش فوت کردند وقتی شب عید باباش خواب دیدوموقع برگشتنی ازنمازعیدبچه هارودم خونه پیاده کرده بود خودش تنهایی رفت سرمزار پدرمادرش وقتی اومدخونه چشاش قرمزقرمز بود وقتی خواهرش به شوهرش خیانت کردو بامردیکه فرارکردوتمام خجالتش موند برای ما توی فامیل همه جاحرف اون بود

خدایا خداجونم هرکی تونی نیسایت مشکل داره خودت به بزرگی خودت مشکلشون روحل کن  

خيلي وقتا

اينكه خانوادش مخالفزازدواجمون بودن و كلي عذاب كشيد

اينكه تو عقد و عروسي عين يتيم ها بود و كسي كاري نكرد همشو خودش انحام داد

اينكه اينقد كم اورديم از نظر مالي جا نتونستيم پيدا كنيم و اومديم نشستيم طبقه بالاي خونه بابام 

اينكه الان داره خودشو به اب و اتش ميزنه هزينه زايمانم رو جور كنه ولي نميشه كه نميشه

شبا تا صب تو خواب از ناراحتي همش حرف ميزنه و دنبال پوله

زندگيم شده غصه خوردن به حال همسرم

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

وقتایی که سرکار بهم فشار میاد با خودم میگم ولش کن دیگه سرکار نمیرم شوهرم که هست 

بعد میام خونه میبینم شوهرم تو خونه هم استراحت نداره همش داره کار میکنه دلم میسوزه بازم فرداش میرم سرکار   

2731
دوست منم مهرماهیه ، در کمال خونسردی انتقام کاری که مثلا چندسال پیش کسی باهاش کرده رو میگیره. من همه ...

اره من خودمم از این خصوصیتم راصی ام خدا رو شکر 

یعنی نمیذارم حسرتی تو دلم بمونه خیلی محبت میکنم به همه چون کلا مهرماهی ها خیلی مهربونن حالا تعریف از خودم نباشه 

امت اگه ببینم کسی داره از محبتم سوء استفاده میکنه 

چند بار اول برام مهم نییت میگم شاید از قصد نبوده ولی اگه ببینم تکرار میکنه انچنان حالش رو میگیرم که نفهمه ازکجا خوده بعد جالب اینجاَت ما اینفد محبت میکنیمو مهربونیم و ساده میگیریم همه چیو 

که وقتی واسه اون طرف کله میکنیم اصلا طرف هاح و واج میمونه که چه طور این طرف یهو اینجوری شد

مثلا همین که گفتم من 7سال با این پسر بودم یعنی هرمحبتی که تو فکرشوکنی هراز خود گذشتگی کردم براش جوری که واقعا هم دوسش داشتم و اون هم میدونست و فهمیده بود بدون ادن شاید نتونم زندگی کنم ولی نمیدونست که اگه بفهمم زمانی مورد سوو استفاده قرار گرفتم کاری میکنم که اصلا دیگه نشناسه منو

به خدا این پسره گریه میکرد جلوم میگفت من همونم که برام میمردی  من همونم که ۷سال زندگیتو به پاش ریختی  

منی که طاقت یه قطزه اشکشو نداشتم هیچوقت 

منی که نمیذاشتم ابتو دلش تکون بخوره شده بودم تکه سنگ زار میزد میگفتم دیگه نمیخوامت

همیشه دلم به حالش میسوزه

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن
2738
2706