2733
2739

سلام دوستای گل . هر کسی تجربه درباره دکتر زنان واسه دوران بارداری داره میشه بگید. اصلا نمیدونم پیش چه دکتری برم. دکتر مرجان حقیقت رو شنیدم خیلی خوبه ولی زنگ زدم نوبت نمیده. دکتر کشاورز هم تو ذهنمه. میشه کمک کنید لطفا

وااای منو دکتر حقیقت سزارینم کرد 17اسفند 98خدا خیرش بده دکتر خوبیه دکتر خودم قاضی نوری بود بیشعور موقعه زایمانم نیومد من 9ماه تمام پیشش میرفتم

مادربودن حس عجیب و غریبی است💜. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.❤️👶🤱اااااارررری اینگونه است مادربودن... 😍من فقط عاشق اینم ک عمری از خدا بگیرم اینقدر زنده بمونم تا ب جای تو بمیررررم.. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

کجای اصفهانی عزیزم؟ 

مادربودن حس عجیب و غریبی است💜. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.❤️👶🤱اااااارررری اینگونه است مادربودن... 😍من فقط عاشق اینم ک عمری از خدا بگیرم اینقدر زنده بمونم تا ب جای تو بمیررررم.. 

من پیش دکتر مینا کمالیان رفتم واقعااااا عااالی بود 

پیش زهرا شیخ الاسلام اصلن نرو به هیچ وجه 

من پیشش می رفتم وقتی به یه مشکل خوردیم که مقصر بود قبول نکرد و زد زیرش و گفت من هیچ‌کاری برات نمیکنم

هرکاری میخوای انجام بده اصلن جوابگو نبود

بعدش رفتم‌پیش دکتر کمالیان عاااالی بود به معنای واقعی ماه بود بااینکه ۵ ماهم بود قبول کرد و خیلی کمکم کرد

بچه ها میشه واسه خونه دار شدنم صلوات بفرستید🙏🙏🙏هرکی فرستاد لایکم کنه منم براش بفرسم🤩🤩

مرجان حقیقت چهارشنبه ها تو بیمارستان حجتیه میشینه برو بیمارستان ویزیت شو هزینه ویزیتشم با دفترچه 15هزارتومنه

2738
خوبه یه کم سنش بالاست از ایناییه که میگه بمیری هم باید طبیعی زایمان کنی. البته دوستم میگفت

من طبیعی هستم بچه دوممه 

فق اینکه میخوام خوش اخلاق باشه کاربلد و اینکه تک تک بفرسته داخل

یا حسین(ع)❤️❤️❤️
مرجان حقیقت چهارشنبه ها تو بیمارستان حجتیه میشینه برو بیمارستان ویزیت شو هزینه ویزیتشم با دفترچه 15ه ...

بعد ازظهره یا صبح؟ مطبش که زنگ میزنم رو سخنگو میگه شنبه و چهارشنبه ها فقط صبح هستش مطب. خیلی سخته آخه اینجوری دکتر رفتن

دکتر عراقی الان خیلی معروفه ولی خیلی میبره و.میاره. ادم را استرس میده. من الهه امیری رفتم. راضی بودم ...

آره عراقیم مد نظرم بود ولی همه میگفتن خخخخخیلی شلوغه مطبش ۵.۶ ساعت باید بشینی

2706