2733
2739
عنوان

چکار کنم بهم خوش بگذره باهاشون؟

420 بازدید | 28 پست

بچه ها من قبلا هر خاطره سفری که باخانواده همسرم داشتم بد بوده

یعنی عملا گاهی مادرشوهرم یکارایی میکنه ک بحث شه بین من و شوهرم و دعوامون شه

اما اینباردیگه تصمیم گرفتم لاقل ب خودم خوش بگذره

چکار کنم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

به یه ورت بگیرشون

من مجردم یه دختر مجرد نمیتونه بچه داشته باشه مریم مقدس که نیستم   انگشتی که درد نمیکنرو گزارش نمیزنن  طرف دماغش قد بادمجون کشک بادمجونه استوری میزاره خدایا مرسی بابت اینهمه زیبایی چش حسودا کور   پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم  نون و پنیر و گِووجه پست میزارم به تَو چه   عاشق تاپیکای جنجالی دیدی تگم کن عین جن بو داده میام  هرکی با اول اسمم تو تاپیکام مشکل داره نِیاد نِیا مگه شلواردو گرفدم التماسد کردم که بیای تو تاپیکم عرض اندام کنی 

هر چی گفت نشنیده بگیر و بیخیال باش 

حساس نشو 

فهمیدم که بلندای روزهای خداوند ،هزار برابر روزهای ماست . آهای!!!!!!خدای زیادی صبور!!!! یعنی آن همه سال که ما گریه می کردیم، تو فقط آه کوتاهی کشیدی؟!

😑 یه قرص خواب با خودت ببر زیاد حرف زد بنداز تو چایی بگو بیا نادر جان بخور چاییه هسته شذی

برای آرزوی خودمو خودت صلوات 🥰🥰🥰به لطف خدای مهربون و دعای شما نی نی سایتی های خوب که اگه دعا نمی‌کردید خدا منو لایق نمیدونست منم شدم مامان 😍😍😍😍خدایا شکرت بابت هدیت و این هدیه رو نصیب هر کسی که لایقشه بکن ممنونم 🥰🥰🥰هنوزم بر این باورم که بچه ای که مادرش اینقدر باید براش صبر کنه نباید بوسید فقط باید گاز گرفت قربونت بره مامان الهی دورت بگردم😍😍😍😍😍😂این بچه حاصل 50تا بی بی چکه و 10 تا آزمایش بارداری که همشون بتاشون 2 میشد ولی الان به لطف خدا شد 73 😍😍😍😍اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم به نیت سبز شدن دامن همه ی خانمای منتظر دیگه 🥰🥰میشه باز دعا کنین بچم سالم باشه همش نگرانم زندگیه سختی داشتم میترسم بارداری سختی داشته باشم🥺 ممنونم 😔😔 هفته 7 رفتم سونو دادم گفتن هفته 5 هسی لطفا برا اینکه بارداریم پوچ نباشه و تو هفته 5 نمونم دعام کنین🥺 جنین نازنینم رفت ولی دلم نمیاد امضامو پاک کنم 😔😔😔😔 برام دعا کنین ممنونم
2738

خیلی ببخشید ها، ولی فکر کن با چهار پنج تا گاو داری میری سفر

اون وقت واقعا اذیت کننده نیست حرفاشون چون تو ذهنت میگی گاون

برو خرید کلا دایورت کن همه چیو 

بارم معذرت ک انقدر رک گفتم

ببین منم باخونواده همسرم اومدیم کاشان خونه پدر بزرگ همسرم منم هیچ وقت بهم خوش نمیگذشت اما این بار تو بازیهای گروهیشون شرکت میکنم همش باشوهرم نیستم با اینا هم میرم بیرون اون موقع ها نمیذاشتم شوهرم با مردا بره بیرون اما الان میتونه بره اینطوری انگار به هممون بیشتر داره خوش میگذره

🙊🙊🙊🙈🙈👀
2706