2733
2734

Shr همون‌ جنسیس‌ هست‌ فکر کنم ‌ که تلفیقی الکس و دایود‌

من خودم با الکس رفتم دوباره‌ برگشت‌ داشت‌ و زمان‌ ریزش خیلی‌ طول‌ کشید‌ و خیلی‌ درد داشت‌ 

ولی‌ اینبار‌ با جنسیس‌ رفتم رولی‌ بود‌ و خیلی‌ کم‌ درد 

تو همون جلسه‌ ی اول‌ هم ۸۰‌ درصد موهام‌ قشنگ‌  ریزش داشت‌ 

من جنسیس‌ رو انتخاب میکنم 

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

Shr همون‌ جنسیس‌ هست‌ فکر کنم ‌ که تلفیقی الکس و دایود‌ من خودم با الکس رفتم دوباره‌ برگشت‌ داشت‌ و ...

میگن بجز الکساندرا و دایود بقیه شبه لیزرن من موندم میگن با الکس برگشت نداره الان ک شما میگید برگشته موندم چیکار کنم

2728

من دایود رفتم شش ماه پشت هم.الان هر سه یا چهار ماه با الکس میرم خیلیییی راضیم. بستگی به موهات داره

گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود...گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود...گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است...گاهی نگفته قرعه بنام تو میشود...گاهی برای خنده دلم تنگ میشود...گاهی دلم تراشه ای از سنگ میشود...گویی به خواب بود جوانی مان گذشت...گاهی چه زود فرصتمان دیر میشود 
من موهام مشکیه و ضخیم پوستم گندمیه شما چند جلسه با دایود رفتید؟

پس جواب میده منم همینجوری بودم.البته بیکینی طول میکشه تا جواب بده.شش جلسه با دایود رفتم نسبتا درد داشت.اما الکس دردش کمتره.بستگی به بدنت داره.دوستمم میاد همونجایی که من میرم.میگه اصن درد نداره در صورتی که خیلییی پر مو اما پوستش از من تیره تره

گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود...گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود...گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است...گاهی نگفته قرعه بنام تو میشود...گاهی برای خنده دلم تنگ میشود...گاهی دلم تراشه ای از سنگ میشود...گویی به خواب بود جوانی مان گذشت...گاهی چه زود فرصتمان دیر میشود 
میگن بجز الکساندرا و دایود بقیه شبه لیزرن من موندم میگن با الکس برگشت نداره الان ک شما میگید برگشته ...

بله عزیزم برگشت داشت‌ البته باید مدام بری‌ تا برگشت نداشته باشد ‌ من ی مدت‌ عقب‌ انداختم برگشت‌ سریع‌ . 

جنسیس‌ شبه‌ لیزر‌ نیست.  تلفیقی الکس‌ و دایود‌ هست

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
2738
بله عزیزم برگشت داشت‌ البته باید مدام بری‌ تا برگشت نداشته باشد ‌ من ی مدت‌ عقب‌ انداختم برگشت‌ سریع ...

یه مدلی هست ک تلفیقی میگن پلاتینیوم فکر کنم شاید این همونه شنیدم اونم خیلی خوبه

شما کدوم شهری؟کدوم قسمت رفتید هزینش چقد شده؟

من اندیشه هستم.حومه تهران.کل بدن میرم ۳۵۰تومن

یه مدلی هست ک تلفیقی میگن پلاتینیوم فکر کنم شاید این همونه شنیدم اونم خیلی خوبه

اونم مثل‌ جنسیس‌ سرش‌ رولیه‌ اونم الکسا نیس مثل‌ این ‌ تلفیق‌ الکس‌ و دایود‌ هست

من مشهدم خوبه 350منم میخوام کل بدن برم با shrگفتن۳۰۰ من شاید با الکس یا دایود یا پلاتینیوم برم ک همو ...

ولی من خیلی راضیم.همش میگم چرا زودتر نرفتم .الان هر چی بخام می پوشم. اون موقع الان میزدی فرداش نوک میزد همش در حال شیو بودم .پوستم داغون شد.الان حل شد خدا رو شکر.شما هم برو حتما.اساسی حال میده 

2706