2733
2739
عنوان

مامانا چیکار میکنین؟

62 بازدید | 10 پست

وقتی کلافه میشین و بچه همش شیطونی و خرابکاری میکنه چیکار میکنین؟ من واقعا داغونم. بچم یکسال و نیمشه. نه غذا میخوره نه میخوابه یه بند فقط مشغول خرابکاری و بهم ریختن خونه است.... دارم دیوونه میشم بخدا... تو این یکسال و نیم همه کارای بچه با من بوده و هیچکی حتی یک ساعت هم کمکم نکرده😢😢😢 خیلی دوستش دارم ولی دیگه داره دیوونم میکنه...

یا رفیق من لا رفیق له 

منم پسرم یکسالشه خیلی همه چیو بهم میریزه

کل کابینتارو میریزه بیرون سبد اسباب بازیاش پخش رو زمین

تازگیاهم جیغ یادگرفته کر شدیم از دستش😂

منم جز شوهرم کمکی ندارم گاهی کلافه میشم شوهرم به دادم میرسه

ولی بیشتر وقتا خودمم میشینم باهاش بازی میکنم بازیهای جدید که حسابی سرگرمش کنه

خدا رو شکر کن.

مگه بقیه مامانا چجورین؟

ماهم همینیم

پسرم هم شره و شیطون هم بلا

هم دیر وقت میخوابه هم غذا نمیخوره.

مبل و فرشام داغون شده از دستش

چن روز پیش آینه بزرگ کمد رو شکوند.

هزارتا ظرف شکونده.

چای نمیتونیم بخوریم از دستش چون همه قندهارو میریزه توی لیوان تا قندون خالی شه.

میره رو اپن ب سینک و وسایل سینک و ظرفا و.... دست میزنه شیر ابو باز میکنه

هر کار ک فکرشو کنی انجام میده.

خدا حفظشون کنه ان شالله.

خدایا شکرت بابت هدیه قشنگت

فروش انواع نقره جات ب قیمت عمده💎💍؛سفارشات نقره پذیرفته میشود.سفارشات برای کارهای بافتنی کودکان نیز همینطور.🧣👒۰۹۳۶۴۱۸۴۶۶۷ لطفا ب این شماره پیام دهید.برای اطلاعات بیشتر پیام دوستی بفرستین😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم پسرم یکسالشه خیلی همه چیو بهم میریزه کل کابینتارو میریزه بیرون سبد اسباب بازیاش پخش رو زمین تا ...

شوهرم کمک نمیکنه که هیچی... خونه رو هم بهم میریزه

یا رفیق من لا رفیق له 
2731
منم پسرم یکسالشه خیلی همه چیو بهم میریزه کل کابینتارو میریزه بیرون سبد اسباب بازیاش پخش رو زمین تا ...

پسر منم همینه.

خدا حفظشون کنه🤗

فروش انواع نقره جات ب قیمت عمده💎💍؛سفارشات نقره پذیرفته میشود.سفارشات برای کارهای بافتنی کودکان نیز همینطور.🧣👒۰۹۳۶۴۱۸۴۶۶۷ لطفا ب این شماره پیام دهید.برای اطلاعات بیشتر پیام دوستی بفرستین😊
خدا رو شکر کن. مگه بقیه مامانا چجورین؟ ماهم همینیم پسرم هم شره و شیطون هم بلا هم دیر وقت میخوابه ...

یعنی تا حالا نشده کلافه بشی از کاراش؟

یا رفیق من لا رفیق له 
یعنی تا حالا نشده کلافه بشی از کاراش؟

شدم خب.

طبیعیه ک عصبی بشم

2740
پسر منم همینه. خدا حفظشون کنه🤗

ممنون 🌺

انقد شیرینی بچه ها زیاده که این شلوغ کاریاشون به چشم نمیاد

تازه بچم راه افتاده بود یه بار گله کردم پدربزرگم حرف خوبی زد گفت خداروشکر کن بچت شیطونه بهم میریزه همه جارو، اگه خدایی نکرده یه مشکلی داشت چیکار میکردی دیگه از اون موقع کمتر غر میزنم

انشاالله خدا همه بچه هارو واسه پدرمادراشون حفظ کنه

خدا حفظش کنه😍 چند وقتشه؟

۲ سال و چند روز