2737
2734
عنوان

شوهرم در خواب

| مشاهده متن کامل بحث + 2330 بازدید | 99 پست
وای چقدر کمممممممم ما توی یک ماه ،سی بار رابطه داریم دقیق حتما خیلی سردین

پوستت کنده نمیشه😐 خب ماعقدیم من استرس بارداری دارم

طنازی و لوندی برای شوهرم بلد نیستم....هرگز با سیاست حرفمو ب کرسی ننشوندم..... روک تو چشاش نگاه کردمو گفتم ....‌  ۸۰درصد حرفامم با دعوا پیش بردم چون یک زن بی سیاستم.... اما خط قرمزهایی دارم همیشه از رابطه بعنوان اهرم فشار خواسته هام استفاده نکردم چون حس کردم خودم بی ارزش میشم..... دوست دارم مادر بشم اما همش میگم اخه نمیشه ...اخه سخته.... اگر داستان زندگیمو خونده باشید میدونید سختیام برای چیه....میگم مادر نشم اما اگر خدا روزی خواست و شدم اون طوری برنامه بچینه که بچم مثل خودم تو سختی بزرگ نشه.... دوست ندارم بخاطر لذت بردن خودم و مادر شدنم فرشته ای رو اسیر کنم.... اونقدر به خدا و وجودش ایمان دارم که مطمئنم چند وقت دیگه پیام بدم و بگم خانمها 😍برای بیماری چشمهام یک درمان قطعی انجام شد و دیگه لازم نیست منتظر نابینا شدنم بشم.🤩🤩...بعد پیام بدم وای خدارو شکر ما یک خونه ی بزرگ با باغچه ای بزرگ خریدیم..😜..بعدم بگم مادر شدم.... ماشین خریدیم.......ووووووووو..... قول میدم همیشه توی لحظات خوشم بدون ترس از چشم زخم  خوشیمو باهاتون درمیون بزارم...💖. عوضش شما هم برای آرزوهام خوشبختیم صلوات بفرستید..... که ایمان دارم خدا توی قلب تک تکتون هست و همتون دلهاتون پاکه  💞😘😘🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پوستت کنده نمیشه😐 خب ماعقدیم من استرس بارداری دارم

😂😂😂اهان گلم بگو دیگه عقدی 

ما تو عقد۸ بار داشتیم😂😂بازم زیاد بود

اذیت میشم هر از گاه شوهرم از خودم خیلی گرم مزاج تره

❤❤❤❤❤❤ترک قیزلارین سالیقینا❤❤❤❤❤❤❤❤
2731
مثلا اگه ماهی یه بار این اتفاق بیفته طبیعیه؟ با وجود اینکه تقریبا هفته ای 3 بار هم رابطه داشته باشیم

اره گلم طبیعیه خیالت راحت

❤❤❤❤❤❤ترک قیزلارین سالیقینا❤❤❤❤❤❤❤❤
😂😂😂اهان گلم بگو دیگه عقدی  ما تو عقد۸ بار داشتیم😂😂بازم زیاد بود اذیت میشم هر از گاه شوهر ...

اهان خوبه خخخ

طنازی و لوندی برای شوهرم بلد نیستم....هرگز با سیاست حرفمو ب کرسی ننشوندم..... روک تو چشاش نگاه کردمو گفتم ....‌  ۸۰درصد حرفامم با دعوا پیش بردم چون یک زن بی سیاستم.... اما خط قرمزهایی دارم همیشه از رابطه بعنوان اهرم فشار خواسته هام استفاده نکردم چون حس کردم خودم بی ارزش میشم..... دوست دارم مادر بشم اما همش میگم اخه نمیشه ...اخه سخته.... اگر داستان زندگیمو خونده باشید میدونید سختیام برای چیه....میگم مادر نشم اما اگر خدا روزی خواست و شدم اون طوری برنامه بچینه که بچم مثل خودم تو سختی بزرگ نشه.... دوست ندارم بخاطر لذت بردن خودم و مادر شدنم فرشته ای رو اسیر کنم.... اونقدر به خدا و وجودش ایمان دارم که مطمئنم چند وقت دیگه پیام بدم و بگم خانمها 😍برای بیماری چشمهام یک درمان قطعی انجام شد و دیگه لازم نیست منتظر نابینا شدنم بشم.🤩🤩...بعد پیام بدم وای خدارو شکر ما یک خونه ی بزرگ با باغچه ای بزرگ خریدیم..😜..بعدم بگم مادر شدم.... ماشین خریدیم.......ووووووووو..... قول میدم همیشه توی لحظات خوشم بدون ترس از چشم زخم  خوشیمو باهاتون درمیون بزارم...💖. عوضش شما هم برای آرزوهام خوشبختیم صلوات بفرستید..... که ایمان دارم خدا توی قلب تک تکتون هست و همتون دلهاتون پاکه  💞😘😘🥰
ما تقریبا هفته ای سه بار رابطه داریم. فکر می کردم این تعداد طبیعی باشه

خب فاصله زمانی رابطتون هم خوبه که 

نمیدونم والا ماهم تقریبا هفته ای 3 الی 4 بار رابطه داریم و تاحالا ندیدم همچین اتفاقی براش بیوفته 

تو دوران عقدمون میشد ولی بعد عروسی نه 

شایدم طبیعی باشه نمیدونم 

2740
ما ماهی یبار رابطه داریم که این ماه همون یبارم انجام ندادیم درست شبش محتلم شد اینقدر بش خندید م

ماخی یک بار کم نیس؟:

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸
😂😂😂اهان گلم بگو دیگه عقدی  ما تو عقد۸ بار داشتیم😂😂بازم زیاد بود اذیت میشم هر از گاه شوهر ...

جدی 

ما تو عقد اصلا با هم نبودیم😂🤦🏻‍♀️

میترسیدم من 

خونوادمم اجازه نمیدادن 

عزیزم این کاملا طبیعیه مردی ک تو خاب حالت نعوذ پیدا میکنه یعنی از لحاظ جنسی سالمه وارضا شدنم هیچ مشکلی نداره وکاملا طبیعی هست

اخی یاد گرفتم امضا بزارم لی لی لی😂😂😂
2706