2737
2734
عنوان

جهزیه

667 بازدید | 55 پست

دوستان سلام 

میخوام وسیله ها ریزه برقی جهزیمو بگیرم هیچ برند معتبری نیست تو بازار توروخدا کمکم کنید از کجا بگیرم کسی فروشگاه اینترنتی یا هر چیز دیگه سراغ داره جنسش اصل باشه؟نه بوش،مولینکس،سامسونگ،الجی هیچ کدوم تو بازار نیست😞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

وسایل ریز واس الجی و سامسونگ نیس 

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       

ال جی که یکم هس وحشتناکه قیمتاش تی وی مونو خواستیم عوض کنیم ۲۳تومن لامصب سینمای خانگی ال جی همون مارک باید بگیریم شما دوو بردار خوبه هایسنس هم خوبه

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2738

کجایی که پیدا نمی‌کنی‌ . 

همه چی‌ هست ‌ . فلر‌ هم مارک‌ خوبیه

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
نه بابا خیلیاشونم قیمتاشون خوبه جاروبرقی ک بازار حدود دو تومن بود از دیجی یک و ششصد گرفتم

بعضیاشون اره من خودم وسیله ریز خونه رو دارم از دی جی بخرم خیلیی قیمتش خوبه ولی بعضی چیزاش یکمی گرونه ولی کلا سایت خیلی خوبی هست من مرتب خرید دارم ازسون

خدایا مارو به حال خودمون واگذار نکن ما با خودمون خیلی بی رحمیم
2706