2737
2734
عنوان

تا حالا دقت کردین که ...

139 بازدید | 12 پست

🔹«قارون» هرگز نمی دانست

که روزی، کارت عابر بانکی که در جیب ما هست

از آن کلیدهای خزانه وی که مردهای تنومند عاجز از حمل آن بودند  ما را به آسانی مستغنی میکند.

🔹و «خسرو» پادشاه ایران نمی دانست که مبل سالن خانه ما از تخت حکومت وی راحت تر است.

🔹و «قیصر» که بردگان وی با پر شترمرغ وی را باد می‌زدند،

کولرها و اسپلیتهایی که درون اتاقهایمان هست را ندید.

🔹و «هرقل» پادشاه روم که مردم به وی بخاطر خوردن آب سرد از ظرف سفالین حسرت میخوردند

هیچگاه طعم آب سردی را که ما می چشیم نچشید...

🔹و «خلیفه منصور» که بردگان وی آب سرد و گرم را باهم می آمیختند تا وی حمام کند،

هیچگاه در حمامی که ما براحتی درجه حرارت آبش را تنظیم میکنیم حمام نکرد

🔹بگونه ای زندگی میکنیم که حتی پادشاهان عصر هم اینگونه نمی زیستند اما باز شانس خود را لعنت میکنیم !

و هر آنچه دارائیمان زیاد میشود تنگدست تر میشویم !

💠خدایا قدرت شکرگوئی در حرف و عمل را به ما عنایت فرما

ݦأ ڬۅݘيڬأ خڋأݦۅݧ ݕزڔڲہ💞___اون مویی کہ با رفتنت سفید شد رو رنگ کردم ، دیگہ برنگرد !😹___بی اعتنایی، یه انتقام خیلی شیکه🌟___مابدبختیو بوسیدیم گذاشتیم کنار،حالاول کن نیست؛ هی میره، میاد میگه یه بوس بده😩___‏قتل عمد فقط دروغ گفتن به کسی که خالصانه هَمه حرفات رو باور میکنه!___توغماشون بودیم گفتن جبران میکنیم،تو خوشیاشون گفتن جات خالی🍂___انقدی ک دلمون میگیره شانسمون نمیگیره😐

قیاس خوبی نبود

هر کسی مال زمان خودشه

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عوضش آلودگی هوا نداشتن

ترافیک و دود ماشین نداشتن

طبیعت بکر و دست نخورده داشتن

کرونا و ایدز و... نداشتن😬🤷‍♀️

کتاب بخون تا دنیا زیر پات باشه💜به هم احترام بزاریمتا دنیا جای قشنگ تری بشه 🧡 کلی آرزوی رنگیه آروم دارم که باید بهشون برسم واسم دعا کن 💚
2728

چه زیبا و ریز بین 

طنازی و لوندی برای شوهرم بلد نیستم....هرگز با سیاست حرفمو ب کرسی ننشوندم..... روک تو چشاش نگاه کردمو گفتم ....‌  ۸۰درصد حرفامم با دعوا پیش بردم چون یک زن بی سیاستم.... اما خط قرمزهایی دارم همیشه از رابطه بعنوان اهرم فشار خواسته هام استفاده نکردم چون حس کردم خودم بی ارزش میشم..... دوست دارم مادر بشم اما همش میگم اخه نمیشه ...اخه سخته.... اگر داستان زندگیمو خونده باشید میدونید سختیام برای چیه....میگم مادر نشم اما اگر خدا روزی خواست و شدم اون طوری برنامه بچینه که بچم مثل خودم تو سختی بزرگ نشه.... دوست ندارم بخاطر لذت بردن خودم و مادر شدنم فرشته ای رو اسیر کنم.... اونقدر به خدا و وجودش ایمان دارم که مطمئنم چند وقت دیگه پیام بدم و بگم خانمها 😍برای بیماری چشمهام یک درمان قطعی انجام شد و دیگه لازم نیست منتظر نابینا شدنم بشم.🤩🤩...بعد پیام بدم وای خدارو شکر ما یک خونه ی بزرگ با باغچه ای بزرگ خریدیم..😜..بعدم بگم مادر شدم.... ماشین خریدیم.......ووووووووو..... قول میدم همیشه توی لحظات خوشم بدون ترس از چشم زخم  خوشیمو باهاتون درمیون بزارم...💖. عوضش شما هم برای آرزوهام خوشبختیم صلوات بفرستید..... که ایمان دارم خدا توی قلب تک تکتون هست و همتون دلهاتون پاکه  💞😘😘🥰

موافق نیست. تکنولوژی پیشرفت کرده قرار نیست ما خودمون رو با ۱۰۰۰سال پیش مقایسه کنیم. بعدم بشر با بیشتر خواستن تونسته پیشرفت کنه، اگر به یک چیز قانع باشه همیشه درجا میزنه. البته منکر این نمیشم که در همه حال باید خدارو شکر کنیم بخاطر داده هاش ولی مثال شما اشتباه بود از نظر من

عوضش آلودگی هوا نداشتن ترافیک و دود ماشین نداشتن طبیعت بکر و دست نخورده داشتن کرونا و ایدز و... ن ...

حصبه و وبا و پیسی و جذام داشتن😂

ݦأ ڬۅݘيڬأ خڋأݦۅݧ ݕزڔڲہ💞___اون مویی کہ با رفتنت سفید شد رو رنگ کردم ، دیگہ برنگرد !😹___بی اعتنایی، یه انتقام خیلی شیکه🌟___مابدبختیو بوسیدیم گذاشتیم کنار،حالاول کن نیست؛ هی میره، میاد میگه یه بوس بده😩___‏قتل عمد فقط دروغ گفتن به کسی که خالصانه هَمه حرفات رو باور میکنه!___توغماشون بودیم گفتن جبران میکنیم،تو خوشیاشون گفتن جات خالی🍂___انقدی ک دلمون میگیره شانسمون نمیگیره😐

مسئله زندگی کردن شبیه پادشاهان صد قرن گذشته نیست 

مسئله زندگی کردن شبیه مرفهین امروزیه

چیزی که ما هیچوقت تجربش نمیکنیم.

امروز باید مثل امروز زندگی کرد که متاسفانه واسه ما اینجوری نیست!

2738

😳  تو دوره ما "وی " های دیگری هستن که ما تو خوابمونم نمیبینیم بخوایم مثل اونا زندگی کنیم..

اونا کجا و اینا کجا و ماااا کجا

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
مسئله زندگی کردن شبیه پادشاهان صد قرن گذشته نیست  مسئله زندگی کردن شبیه مرفهین امروزیه چیزی ک ...

والا باید خودمونو با الان مقایسه کنیم نه 2000 سال قبل

کتاب بخون تا دنیا زیر پات باشه💜به هم احترام بزاریمتا دنیا جای قشنگ تری بشه 🧡 کلی آرزوی رنگیه آروم دارم که باید بهشون برسم واسم دعا کن 💚

الانم پولدارا و اقازاده ها و رييس روسا ي چيزايي دارن ك ما نداريم

قرار نيست چون قديم اب سردكن نبوده الان هست ابنقد خوشحال بشيم😂😂😂

من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن
حصبه و وبا و پیسی و جذام داشتن😂

بازم موافق نیستم باهات 

موافقم با شاکر خدا باشیم اما این مقایسه خیلی اشتباهه

والا باید خودمونو با الان مقایسه کنیم نه 2000 سال قبل

خیلی از ماها با تکنولوژی و امکانات رفاهی موجود در جهان کلا بیگانه ایم یبارم استفاده نکردیم چون پولشو نداشتیم

زندگی مرفهین واسه ما شبیه زندگی پادشاهاست

روزی که بتونم شبیه مرفهین حال حاضر زندگی کنم باید شکر گذار باشم نه مرفهین هزاران هزار سال قبل!

من الان با فقرای اون دوران هیچ فرقی ندارم چون امکانات اون ها در اون زمان دقیقا مثل امکانات ما نسبت به ژن های خوب در حال حاضره.