2733
2734
عنوان

اینستای شوهرم

284 بازدید | 24 پست

اینستای شوهرم تو گوشی منم هست .خودشم خبر داره .

خیلی وقته دارم .اصلا هم نگا نمیکنم امرور شانسی دیدم اکسپلورش کلا دخترای س ک سیه 

ناراحت شدم💔

بنظرتون ب روش بیارم؟میترسم حساتر شه اگه بگم 

ولی واقعا من هیچی کم ندارم از هر لحاظ .بیشتر ب این ناراحت شدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینستای منو همسرم یکیه ینی یکی داریم کلا... بنده خدا اصلا عان نمیشه... بنظرم نگو 

اگه چیزی گفتم ک ناراحت شدی... بگو تا دوباره بگم😊😊اگه از من ناراحتی ب عمم فحش بده (همه ازم میپرسن عمه داری اصلا؟ اره دارم بخدا مادر شوهرمه) 
2731
ب روش بياري ك چي بشه؟ من شوهرم ميلاسه مدركم دارم گردن نميگيره هيچ دست پيشم ميگيره روشو بازنكن

خبلب بده قبا هم ازش دیده بودم .اخه واقعا هیچ کم و کسری ندارم اصلا تعریف نمیکنم ولی واقعا خیلی  از لحاظ ظاهری مورد تایید بقیم 

اگه احساسش نسبت ب تو کم نشده بروش نیار

اگه چیزی گفتم ک ناراحت شدی... بگو تا دوباره بگم😊😊اگه از من ناراحتی ب عمم فحش بده (همه ازم میپرسن عمه داری اصلا؟ اره دارم بخدا مادر شوهرمه) 
اینستای منو همسرم یکیه ینی یکی داریم کلا... بنده خدا اصلا عان نمیشه... بنظرم نگو 

چطوری نارلحت نشم .من یادمه پیارسال اینطور اتفاق افتاد تا ۳ ماه نمیتونسم رابطه برقرار کنم یادم میومد .ازش بدم میومد

خبلب بده قبا هم ازش دیده بودم .اخه واقعا هیچ کم و کسری ندارم اصلا تعریف نمیکنم ولی واقعا خیلی   ...

منم همينطور عزيزم...ولي براي مردا هرچقدم سرتروشاخ ترباشي كمشونه سيرموني ندارن

بچه بودم از هیولاها میترسیدم بزرگ شدم فهمیدم آدما ترسناک ترن😔🖤
2738
چقد بدم میاد ازش .من خیلی ب این موضوع حساسم 

منم خيلي حساسم خيييلي

جوري ك  ي بار ديگه تكرار شه جداميشم

اشتي كردم ولي دلم چركينِ

همه ی مردا همینطوریم حالا هرچقدر زنشون خوشکل باشه بازم سروگوششون میجنبه ذاتشون اینه همیشه هم دست پی ...

تومني يامن توام؟

2706