2733
2739

یه چیزی ذهنموبد درگیرکرده لطفا کمک کنین بایه بنده خدایی صحبت میکردم کلامنکراسلام وخداپیغمبره همه جوررابطه ای هم توزندگیش داشته خببب

خوبم میشناسمش الان چندوقته مثل خوره افتاده توجونم اونی که هیچی از خداحالیش نیست زندگیش خوب بچه خوب امامن که توزندگیم پاموکج نزاشتم تماااام تلاشم حق الناس گردنم نباشه پامو یک میل کج نزارم پدرومادرم ازم راضی باشن و...چرامدام مریضم ناشکری نمیکنم زندگی منم الهی شکربدنیست ولی مدام مریضم گاهی ازمریضیم عذاب میکشم 

چرا آخه

قربون خدابرم

دلم خیلی گرفته

کیه راهنماییم کنه تااخرعمردعاش میکنم

نمیدونم

شاید چون بیخیال دنیان و بیشتر از هرچیزی و هرکسی ، به خودشون اهمیت میدن 

انسان  در انتخاب، آزاد آفریده شده است   تا زمانیکه شخصی به من آسیب وارد نکند اجازه ندارم رفتار  و عقاید  او را نقض کنم یا به آنها توهین کنم   والا افزایش وزن هم به اندازه کاهش وزن سخته ،اگه ما لاغرا میتونستیم سریع به وزن ایده آلمون برسیم پس چرا اینقدر از انداممون ناراضی هستیم؟ 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

شاید اون یه جایی خوبی کرده که هیچکس جز خداش نمیدونه 

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
2731

عزیزم مریضی ک ربطی ب خدا و پیغمبر نداره مریضی واسه همس چ واسه عابدش چ واسه کافرش

اون چیزی هم ک ادمارو از هم جدا میکنه میزان تلاشی ک واسه زندگیشون میکنن و انسان بودنشونه ن خدا و پیغمبرشون

[QUOTE=138436990]عزیزم مریضی ک ربطی ب خدا و پیغمبر نداره مریضی واسه همس چ واسه عابدش چ واسه کافرش اون چیزی هم ک ادما ...[/QUO

شایدحرفاتون درست باشه  بهش فکرمیکنم

2738

بنظر من درسته ک ایمان به خدا خیلی خوبه

رضایت پدر و مادر خیلی مهمه

ولی زندگی کردن یسری قوانین نانوشته داره ،هرکی به اونا اگاه و پایبند باشه زندگی بهتری داره

مثلا من رییسم خیلی بریز بپاش داره،خیلی پولداره،یجور عجیبی پولداره

یعروسی واسه پسرش گرفت ک فقط پسمونده هاشو تا سه روز بچه های کارخونه میخوردن

حالا داداش من پول یمراسم ساده رو هم نداشت و یه عقد محضری ساده

درحالی ک رییس من میگفت من جوون ک بودم روزی دو ساعت هم نمیخابیدم همش کار،خوب لذتشو الان هم خودش میبره هم بچه هاش

یا بچه هاش خیلی مودب بودن ک اونم واس این بود ک اینقدر ادم سختگیری بود ک حتی کارمنداشو هم مثه خودش میکرد چ برسه به بچه هاش

به ما هم میگفت پدرمادرای شما چون حوصله ی حرص خوردن نداشتند شما رو الا بختکی بار اوردن

تا از مرگ نترسی،عاشق تک تک روزهای زندگی ات نمیشوی😍💜💚❤💛
بنظر من درسته ک ایمان به خدا خیلی خوبه رضایت پدر و مادر خیلی مهمه ولی زندگی کردن یسری قوانین نانوش ...

ممنون برام نوشتی روش فکرمیکنم.قانون نانوشته یعنی چا؟

ممنون برام نوشتی روش فکرمیکنم.قانون نانوشته یعنی چا؟

یعنی همون سخت تلاش کردن ،کتاب خوندن،استفاده از تجربیات دیگران و ....

بنظرم فک کن ببین بیماریهات منشاشون از کجا هست

من خودم ادم بد غذایی هستم،واسه همین سیستم ایمنی بدنم ضعیفه

شما هم بیشتر به تغذیه و بهداشت و ورزشت توجه کن

تا از مرگ نترسی،عاشق تک تک روزهای زندگی ات نمیشوی😍💜💚❤💛
یعنی همون سخت تلاش کردن ،کتاب خوندن،استفاده از تجربیات دیگران و .... بنظرم فک کن ببین بیماریهات منش ...

بیماری های من ارثی هستن عزیزم بازم ممنونم ازوقتی که گذاشتی