2733
2739

سلام به همگی

به شوهرم قضیه رو گفتم و زنگ زد به خواهرم هر چی از دهنش در میومد بهش گفت،گفت دیگه باهاتون قطع ارتباط میکنیم و بعدم زد گوشیمو خورد خورد کرد.

بهم گفت اون خانوم رئیسم بوده اگه هم بهش بگم از کار بیرونم میکنه

گفتم تو عروسک‌فروشی چیکار میکردی گفت مغازه به غیر از عروسک چینی فروشی هم بوده رفتم واسه زنه دو سه تا تیکه چینی بگیرم.گفتم خب تو که نگرفتی چیزی،گفت نه گفتن خودمون میاریم

فقط میخواست یه جوری از این بحث فرار کنه

با داد زدن و وسایل شکوندن استرسمو شدید میکرد که دیگه حرفش نزنم

خودشو کتک‌میزد میگفت‌تو حرف اون خواهر نامردتو داری گوش میدی

از لحاظ اینکه دوست دخترش بوده مطمئن شدم 

مامان بابامم بهش زنگ زدن گفتن زن رئیس رو بیار روبروش کن

گفت بالاخره یه روزی میارمش 

منم بهش گفتم اگه تو خونتم فقط به عنوان یه هم خونه هستم باهات،منو به عنوان زنت حساب نکن

اگه دوست داشتین یه صلوات بفرستین واسه سلامتی نینیم و اینکه سر وقت بدنیا بیاد انشاالله😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

داره کولی بازی در میاره میخواد ماست مالی کنه 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   

اینقدر ناراحت شدم و گریه کردم که غش کردم،اونم ترسیده بود با گریه صدام میزد و سر حالم آورد بعدم گفت به خدا دیگه هر جا رفتم با خودم میبرمت،هر جا

اگه دوست داشتین یه صلوات بفرستین واسه سلامتی نینیم و اینکه سر وقت بدنیا بیاد انشاالله😘
2740

یعنی یه درصد شک داشتم که راست میگه دیگه مطمئن شدم

جای تو باشم میرم خونه بابام 

مردک وقییییح

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
چرا کولی بازی درمیاره😕

این کارو کرد که از سرش بگذره،چون دوست دخترش بوده،نمیتونست ثابت کنه

اینقدر ناراحت شدم و گریه کردم که غش کردم،اونم ترسیده بود با گریه صدام میزد و سر حالم آورد بعدم گفت ب ...

بگو گوه نخور اشغال، این دو باره چند وقت دیگه فراموش می کنه روز از نو روزی از نو

زنه رو پیدا‌ کن خودت بش درس بده زندگیتو سیاه نکن جوونی هنوز بچه نداری خداروشکر

بچه تو شکمم دارم😔

2706