2733
2734
عنوان

حس میکنم بوی خیانت میاد (۲) ......

| مشاهده متن کامل بحث + 3271 بازدید | 183 پست
بنظر من با بابات برو بهش بگو ک جریان چیه و من مطمعنم ک میزاره دوربین رو ببینین ولی بهش بگو ک من ب شو ...

نمیدونم چیکار کنم . به مامانم گفتم بیا بعدازظهر باهم تا اونجا بریم میگه یه درصد فک کن شوهرت راست گفته اون وقت چی ؟؟

به خدا موندم جی کار کنم 

ذات بد نیکو نگردد زانکه بنیادش بد است.                          

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم چیکار کنم . به مامانم گفتم بیا بعدازظهر باهم تا اونجا بریم میگه یه درصد فک کن شوهرت راست گفت ...

خب یا میمونی و اونم متوجه میشه زرنگ نیست و هرکاری بخواد نمیتونه انجام بده

یا پایان زندگی

من اگ جای تو بودم حتما مچشو میگرفتم

منم قبلا شوهرم خیانت کرده و در عوضش همه چی بنامم کرده

سلام خانوم عزیز... خیلی برات ناراحت شدم منم بارها شده اینجوری غصه بخورم و هزار جوره بخوام ازش انتقام بگیرم مهریه بگیرم پرتش کنم بیرون از زندگیم ولی من چون چیزی نفهمیدم با مدرک ول کردم و ایندفعه سعی کردم بسازم مستقیم صحبت کنم بگم از اینکه دیر میای ناراحتم یا اگه مدام با دوستات بری بیرون منم میرم بیرون ولی چقدر بهتره که باهم بریم بچرخیم و خوش بگذرونیم ببین اول بساز نشد محکم وایسا...... راستی میتونی پیک موتوری بگیری پول بدی یه هفته اون وقتایی که شک داری زنگ بزنی بره دنبالش بعد هر جا میره برات عکس بگیره...... داداشت بگیره نگین خیانته بگین میتزسین دستش تو کارخلافی رفته باشه نگرانشین  اینم راه حل من.......میبخشی طولانی شد برات آرزو میکنم مشکلاتتون حل بشه و به آرامش برسی

2731

اسی مال کدوم شهری؟؟

درخواست دادم قبول کن بیام بگم چیکار کنی

خدا اگر بخواد هیچ‌کس جلو دارش نیست امیدوارم ک خدا برات بخواد💞  تو زندگیم ی آدمایی هستن ک با هر کلمه حرفاشون  بارها بارها ب خودم میگم کاش هیچوقت نمیشناختمشون😄    

عزیز دلم گوشی خودت رو بزار رو حالت پرواز بعد شارژکامل قبل رفتن بزار پشت صندلی ماشینش بزار صدا ضبط کنه خیلی مواظب باس سوتی ندی سعی کن گوشی خودت نباشه بعد وقتی خونه نیست ب ویس گوش بده حتما یه چیز دستت میاد 

واسه پرو فایلم ریپلای نکنید عوض نمیشه حتی شما  😤😤🤨🤨
2738

یه روز با بابات یاکسی تعقیبش کن ببین کجا میره ازش فیلم یا عکس بگیر که مدرک داشته باشی بعدم جمع کن برو خونه بابات.. اینجور که شما گفتی صددرصد خیانت داره میکنه 

مردی که یکبار خیانت کنه بازم خیانت میکنه هيچ چيز از هیچکس بعید نیست حتی همونیکه الان از ذهنت گذشت🙂
همه جا با ماشین می‌ره  من ماشین ندارم

گوشی بذار تو ماشینش ضبط کنه من این کارو کردم شوهرم منم گوشی دستش بود و رمزشو تغییر داده بود اینقد صبر کردم یه روز خوابش برده بود گوشی روشن مونده بود همه چیزو دیدم و عکس انداختم بعد هم صداشو ضبط کردم و مطمئن شدم

روزگاری شهر ما ویران نبود/دین فروشی اینقدر ارزان نبود/صحبت از موسیقی عرفان بود/هیچ صوتی بهتر از قرآن نبود/دختران را بی حجابی ننگ بود/رنگ چادر بهتر از هر رنگ بود/دختر با حجب و حیا ، قرتی نبود/خانه فرهنگ ، کنسرتی نبود/مرجعیت مظهر تکریم بود/حکم او عالمی را تسلیم بود/یک سخن بود و هزاران مشتری/آن هم از لوث قرائت ها بری/وای که در سالهای سیاهه دوهزار/کار فرهنگی شده پخش نوار/ذهن صاف نوجوانان محل/پر شده از فیلم های مبتذل/پشت پا بر دین زدن آزادگیست/حرف حق گفتن عقب افتادگیست/آخر ای پرده نشین فاطمه/تو برس بر داد دین فاطمه/بی تو منکر ها همه معروف شد/کینه توزی با ولی مکشوف شد/در به روی رشوه گیران باز شد / دشمنی با نائبش آغاز شد/بی تو دلهامان به جان آمد بیا/کاردها بر استخوان آمد بیا...
مطمئنم  فقط نمیدونم چه جوری ثابت کنم. آخه همش داره بهم دروغ میگه

از خدا بخو اه دستشو رو کنه اخ جوری رو میکنه که خودت میمونی از خدا بخواه 

منم دقیقا تاپیک زدم بنظر شما هم بوی خیانت میاد ولی اره میومد حس بویایی من خوب بود خوبه که خانواده ات پشتت هستن خوشبحالت

روزگاری شهر ما ویران نبود/دین فروشی اینقدر ارزان نبود/صحبت از موسیقی عرفان بود/هیچ صوتی بهتر از قرآن نبود/دختران را بی حجابی ننگ بود/رنگ چادر بهتر از هر رنگ بود/دختر با حجب و حیا ، قرتی نبود/خانه فرهنگ ، کنسرتی نبود/مرجعیت مظهر تکریم بود/حکم او عالمی را تسلیم بود/یک سخن بود و هزاران مشتری/آن هم از لوث قرائت ها بری/وای که در سالهای سیاهه دوهزار/کار فرهنگی شده پخش نوار/ذهن صاف نوجوانان محل/پر شده از فیلم های مبتذل/پشت پا بر دین زدن آزادگیست/حرف حق گفتن عقب افتادگیست/آخر ای پرده نشین فاطمه/تو برس بر داد دین فاطمه/بی تو منکر ها همه معروف شد/کینه توزی با ولی مکشوف شد/در به روی رشوه گیران باز شد / دشمنی با نائبش آغاز شد/بی تو دلهامان به جان آمد بیا/کاردها بر استخوان آمد بیا...
خیلی جدی محکم بایست بگو بده چک کنم 😐معنا نداره گوشیو قفل میکنه 

حالا شوهر من گوشبش رمز نداره ولی دست و دلم نمیره برم تو گوشیش .میترسم برم یه چیزی ببینم انوقت یه عمر اعصابم خورد شه

2706