2733
2739

صبح خواب دیدم پشتم تتو شده جمجمه تعبیرش خوب نبود

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )

من هر کدوم وتوی دوجلسه یادگرفتم

دوجلسه تاتو

دوجلسه هاشور

خطچشم ودورلب و تاتو بدن وهرکدوم و دوجلسه رفتم

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من هر کدوم وتوی دوجلسه یادگرفتم دوجلسه تاتو دوجلسه هاشور خطچشم ودورلب و تاتو بدن وهرکدوم و دوجلسه ...

عزیزم ادم برای خودشم میتونه بزنه؟  منظورم ابرو هست

من اصلا نمیتونم برم جایی برای تاتو 

هرمدلی خودشون دوستدارن میزنن ب حرف ادم توجه نمیکنن

دوست دارم یاد بگیرم خودم بزنم.

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
عزیزم توی همین دو جلسه ها خوب یاد گرفتین؟

بله خوب یادگرفتم ولی نمیشه ادم ابروی خودش وبزنه عزیزم

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
2738
هزینش چقد شد ؟

دوسال پیش یک وهشتصد