2737
2739
عنوان

طالع بینی مردهای همه ماه هارو اینجا خوندم همه ماها افتضاحن که😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 360 بازدید | 34 پست
فروردینی ها پرحرفن،اردیبهشتی ها زرنگن،خردادی ها بچگی شیطون تو بزرگسالی فوق العاده صبورن،تیرماهی ها ع ...

اخه رفتم در مورد ماه ها بخونم تو همین سایت واسه هر ماهی میومدن از شوهراشون میگفتن افتضاح فلان ماه و دیدی فقط بدو بدو

من به هر چی بخوام میرسم💚
اخه رفتم در مورد ماه ها بخونم تو همین سایت واسه هر ماهی میومدن از شوهراشون میگفتن افتضاح فلان ماه و ...

اینا واقعیه خیالت راحت چون باهاشون زندگی کردم،و توفامیل از هرکدوم چن تا داریم،مثلا داداشم و داییموپسرخالم شهریورین و...همینجوری چن تا داریم منم چون اعتقاددارم ب ماه تولد دقت کردم تورفتاراشون،وشهربوری ها دلسوزن خیلی اما معروریتشون بیشترب چشم میاد

خدایا امتحانای سخت واسه آدمای سرسخته،یا ازاین امتحاناازم نگیر یا سرسختترم کن.🙏خدایا بابت هدیت ممنونم😍علی سان تمام امیدوعشقیه ک خدا بهم داد.ممنونم ازش.😍😘🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خیلی از رفتارای ی مرد ب زن بستگی داره ب نظرم  من عشقم شهریوریه

اینکه بله،ولی باید اعتقاد داشته باشیم،رفتاری ک ذاتیه تعییرپذیرنیست،یا حداقل میشه دوزشو اوردپایین ولی بازم احساس میشه تو طرف مقابل

خدایا امتحانای سخت واسه آدمای سرسخته،یا ازاین امتحاناازم نگیر یا سرسختترم کن.🙏خدایا بابت هدیت ممنونم😍علی سان تمام امیدوعشقیه ک خدا بهم داد.ممنونم ازش.😍😘🥰
اینا واقعیه خیالت راحت چون باهاشون زندگی کردم،و توفامیل از هرکدوم چن تا داریم،مثلا داداشم و داییموپس ...

میشه در مورد خردادیها بیشتر بگی

یه خانم میگفت همه مردهای خردادی دو تا زن میگیرن☹️☹️☹️☹️☹️☹️☹️☹️☹️☹️☹️

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
اینکه بله،ولی باید اعتقاد داشته باشیم،رفتاری ک ذاتیه تعییرپذیرنیست،یا حداقل میشه دوزشو اوردپایین ولی ...

الان مثلا اینجا میگن شهریور مغرور 

من عشقم ادم مغروری نیست  برای من ب هیچ وجه

ولی خب من خودم ب ی سری ماه های تولد معتقدم مثلا خانمای مهر حسودن تو اطراف من اینطور بوده

بی هوا بوسه بزن عشق دو چندان بشود بوسه انگاه قشنگ است ک تمرین نشود❤️جنوبیم

بهترین مرد از نظرمن مهرماهی بعد دی ماهیه

2738
بهترین مرد از نظرمن مهرماهی بعد دی ماهیه

تو این دو مورد من بد دیدم تو دور و برم😑😑😑

والا من هیچچچچچ اعتقادی به ماه ندارم دوتا  دو تا متولد یه ماه و یه سال میشناسم هیچ تشابهی بهم ندارن

من به هر چی بخوام میرسم💚
میشه در مورد خردادیها بیشتر بگی یه خانم میگفت همه مردهای خردادی دو تا زن میگیرن☹️☹️☹️☹️☹️☹️☹️☹️☹️☹️ ...

😂اخه کی مید‌ونه کی‌چند زن میگیره😑😑

بی هوا بوسه بزن عشق دو چندان بشود بوسه انگاه قشنگ است ک تمرین نشود❤️جنوبیم
😂اخه کی مید‌ونه کی‌چند زن میگیره😑😑

میگفت هم ویژگی ماه تولدشونه هم تو اطرافش دیده و میشناسه 

حالا بگو چجوری هستن

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
میشه در مورد خردادیها بیشتر بگی یه خانم میگفت همه مردهای خردادی دو تا زن میگیرن☹️☹️☹️☹️☹️☹️☹️☹️☹️☹️ ...

شوهر عمه من خردادیه نزدیک ۷۰ سالشه پای عمم مونده با اون همه مریضی که عمم گرفت تازه عمم خیلی هم سختگیره تو زندگی ولی اگه بخوام از زوج های قدیمی عاشق مثال بزنم عمم و شوهرعممو مثال میزنم

من به هر چی بخوام میرسم💚

ن بابا،همه ک ی جور نیستن

من بابام خردادیه بچه خواهرشوهرم خردادیه،توبچگی شیطونن درحدی ک از دیوار راست میرن بالا،ولی تو بزرگسالی مهربونن،اروم و صبورن، سنگ صبورطرف مقابلن،خیلی احساس راحتی میکنی وقتی باهاش حرف میزنی،من عاشق بابامم بخاطر این رفتاراش،یک بار بهمون توپوتشرنزده،برعکس مامانم خیلی صبوره،همه چیو توخودش میریزه ک مانفهمیم ناراحت نشیم،خودش ب تنهایی غمهای زندگی رو ب دوش کشید،خیلی زحنت کش البته،۵۰ تا۷۰ درصدرفتار هرکس ب تربیت خونوادگیش مربوط میشه.

شوهر عمه من خردادیه نزدیک ۷۰ سالشه پای عمم مونده با اون همه مریضی که عمم گرفت تازه عمم خیلی هم سختگی ...

وای چه خوب🥰🥰🥰🥰

وای چه خوب🥰🥰🥰🥰

بابامم خیلی عاشق زنو زندگیشه.خودش میگه من سختی میکشم تاشماتوراحتی باشین.