2733
2739
عنوان

طالع بینی مردهای همه ماه هارو اینجا خوندم همه ماها افتضاحن که😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 360 بازدید | 34 پست
ن بابا،همه ک ی جور نیستن من بابام خردادیه بچه خواهرشوهرم خردادیه،توبچگی شیطونن درحدی ک از دیوار راس ...

خدا سایشو همیشه رو سرتون حفظ کنه

دمدمی مزاج نبودن؟ 

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
میگفت هم ویژگی ماه تولدشونه هم تو اطرافش دیده و میشناسه  حالا بگو چجوری هستن

من ی دوست خردادی دارم دختر البته با هرکسی اخت نمیشه زود صمیمی نمیشه و دوشخصیتیه 

ولی این جک و زیاد راجب مردای خرداد شنیدم ولی ادمی ک داتش خراب باشه خرداد و تیر و مرداد و فلان نداره بیخود استرس نده ب خودت خانم😁❤️

بی هوا بوسه بزن عشق دو چندان بشود بوسه انگاه قشنگ است ک تمرین نشود❤️جنوبیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ی دوست خردادی دارم دختر البته با هرکسی اخت نمیشه زود صمیمی نمیشه و دوشخصیتیه  ولی این جک و ...

کدوم جک؟ 

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
تو این دو مورد من بد دیدم تو دور و برم😑😑😑 والا من هیچچچچچ اعتقادی به ماه ندارم دوتا  دو تا ...

خب میگم ک ۵۰تا۷۰درصد اخلاقشون ب تربیت خونوادگیشون هم مربوط می شه

خدایا امتحانای سخت واسه آدمای سرسخته،یا ازاین امتحاناازم نگیر یا سرسختترم کن.🙏خدایا بابت هدیت ممنونم😍علی سان تمام امیدوعشقیه ک خدا بهم داد.ممنونم ازش.😍😘🥰
2731
خدا سایشو همیشه رو سرتون حفظ کنه دمدمی مزاج نبودن؟ 

ممنونم،ناصلا،ولی ی سریا میگن خردادیا اینجورین.ببین همهمردا همین خصلتو دارن،همه آدمادرکل چون همیشه ساز زندگی برامون کوک نمیزنه متوجه شدی منطورمو.

خدایا امتحانای سخت واسه آدمای سرسخته،یا ازاین امتحاناازم نگیر یا سرسختترم کن.🙏خدایا بابت هدیت ممنونم😍علی سان تمام امیدوعشقیه ک خدا بهم داد.ممنونم ازش.😍😘🥰