2737
2734
عنوان

شما اگه جای من بودید چیکار میکردید؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1084 بازدید | 124 پست
اینارو میدونم اصلا دلم نمیخواد ببینمشون دوتاشونو    چه برسه به اینکه یه عمر باهم بخوایم زن ...

پس میخای چیکار کنی؟؟اگه برات مهم نیست ک بین خانواد هاتون کدورتی چیزی پیش بیاد همین الان بگو ن و ذهن خودتو آزاد کن

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

پس میخای چیکار کنی؟؟اگه برات مهم نیست ک بین خانواد هاتون کدورتی چیزی پیش بیاد همین الان بگو ن و ذهن ...

مشکل بابامه که تو رودربایستی قرار گرفته وگرنه بابام از اون مردایی نیست که وابسته به خواهراش و مادرش باشه تنها کسایی که واسش مهمه مامانم و من و خواهرم هست 

جوری ک یبار به خاطر اینکه مامانش به مامانم یه حرفی زده بود تا دوسال خونشون نمیرفت تا بالاخره مامانم اصرار کرد که دیگه رفتیم

2728
پس مشکلی نیست خودت بگو نمیخام ...تا بابات هم مجبور نشه تو رودربایسی بیوفته

اگه بگم نه ازم دلیل میخوان 

مامانمم میدونه من نظرم منفیه بهم گفت حالا بزار بیان بعدا بهشون میگیم نظرت چیه

ولی اگه اومدن من به پسره میگم نظرمو

اگه بگم نه ازم دلیل میخوان  مامانمم میدونه من نظرم منفیه بهم گفت حالا بزار بیان بعدا بهشون میگ ...

به نظرم تا نیومدن خودت ب پسر عمت بگو ما بدرد هم نمیخوریم و بهش گو خودش یجوری موضوعو جمع کنه....من هم ب پسر عمم گفتم ک خودت بگو نمیخام و به عمه اینا هم چیزی نگو....این رفته بود همه چیزو گذاشته بود کف دست مامانش اییییییی خدااااا من چقد حرصصصصص خوردم وایییی

2740
به نظرم تا نیومدن خودت ب پسر عمت بگو ما بدرد هم نمیخوریم و بهش گو خودش یجوری موضوعو جمع کنه....من هم ...

پسر عمه ی منم همه چیو به مامانش میگه 

من هیچوقت به پسر عمه هام پیام نمیدم چون میترسم ماماناشون حرف پشت سرم دربیارن که این دختره زیر پای پسر من نشسته و واسه پول پسر ما تور پهن کرده

دلم نمیخواد این حرفا پشتم باشه

راستی اسی چند سالته درس میخونی؟؟

17 اره دهمم

من هنوز خیلی بچه ام اصلا به ازدواج فکر نمیکنم. حالا با کلی منت گذاشتن سرشون بهشون میگم اجازه میدم بیاید

تا ببینم چی میشه حالا هرچی شد بهتون میگم

17 اره دهمم من هنوز خیلی بچه ام اصلا به ازدواج فکر نمیکنم. حالا با کلی منت گذاشتن سرشون بهشون میگم ...

منم ۱۸سالمه فکرتو درگیر نکن آینده موقعیت های بهتری هم هستن...باشه هر چی شد بیا بگو😍

منم ۱۸سالمه فکرتو درگیر نکن آینده موقعیت های بهتری هم هستن...باشه هر چی شد بیا بگو😍

منم میدونم همینم میگم

صدبار گفتم به بابام که قدرت نه گفتن داشته باشع ولی نمیتونه 

من خودم اصلا با مسی رودربایستی ندارم جوری حرفمو میزنم که طرف مقابلم هم ناراحت نشه

2706