2733
2739

من هرروز صبح حالت تهوع وحتی تهوع دارم وزیر قفسه سینم و سمت دیفراگم میسوزه وصبح مزه خون احساس میکنم  چ بیماری دارم من بسیار دکتر رفتم وقتی دارو میخورم خوبم نخورم انگار ن انگار 

ازقرص خوردن خسته شدم نگید برم دکتر راهکار خانگی موثر

خدایا هرچیزی ک به صلاح هردوجهانم است راخودت رقم بزن الهی آمین...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مطمئني دكتر رفتي ؟  ابليمو تهوعو برطرف ميكنه.

اره والله  چقدر برم دارو ها رو میخورم خوبم نخورم همون طوری ام 

بهم گف استرسی معدت پس چرا صبح تا پامیشم همون طوری ام خاک بر سر متخصص هم بود

گلم آندوسکوپی کن مشکل گوارشی داری اینجوری تشخیص داده میشه و با داروی که میدن زودتر خوب میشی

شاد باش چنان که آوازه ی شاد بودنت طوری در شهر بپیچد که رو سیاه شوند کسانی که بر سر دیدن نگاه غمگینت شرط بسته اند . . .
2738
نه زخم معده معدتم درد میکنه 

دکتر طب سنتی خوب سراغ ندارید گلم 

ی چیز دیگ م هست من هیچ گاه دارو رو تااخر درمان نمیخورم   چون  خسته شدم چقدر قرص بخورم 😓😓

من حقیقتش طب سنتی قبول ندارم البته این نظر شخصی منه و ممکنه درست هم نباشه ولی خوب تکمیل دوره درمان ضروریه اگرم احساس می کنید با داروها خوب نشدید پزسکتونو عوض کنید 

شاد باش چنان که آوازه ی شاد بودنت طوری در شهر بپیچد که رو سیاه شوند کسانی که بر سر دیدن نگاه غمگینت شرط بسته اند . . .
دکتر طب سنتی خوب سراغ ندارید گلم  ی چیز دیگ م هست من هیچ گاه دارو رو تااخر درمان ن ...

عزیزم باید قرصا رو هر چقدرم طول بکشه بخورید 

من همین مشکلات شما رو داشتم قرصامو خوردم و الان خوب خوبم 

2706