2733
2739
عنوان

شیرازیا خونه تو صدرا چطوره؟

217 بازدید | 17 پست

بچه ها یه اپارتمان جمع و جور ۳ خواب یا دیگه نهایتا ۲ خواب تو صدرا چه قیمته واسه خرید؟

من حدود ۱۵۰ تا ۱۶۰ تومن بودجه دارم به نظرتون شدنیه؟ جای خوب و امن خونه گیرم میاد با این پول؟

صدرا فاز یک و دو داره؟ کدوم فاز بهتره؟

👈عشق مال بچه هاست. من قلبمم مغز داره👉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

صدرا فاز یکش بهتره ولی متاسفانه اصلا با این قیمت ها گیرتون نمیاد

گفت دانایی که گرگی خیره سر/هست پنهان در نهاد هربشر/ هر که گرگش را دراندازد به خاک/رفته رفته می شود انسان پاک/هرکه با گرگش مدارا می کند/خلق و خوی گرگ پیدا می کند/هر که از گرگش خورد دائم شکست/گرچه انسان می نماید، گرگ هست
سلام   خودم صدراهستم فاز یک  از نظر اب و هوایی و امنیت ک کلا عالیه.   ولی متاسفانه ...

واااای چقدر گرون😔😔😔

لا این پول محله ی دیگه ای سراغ نداری گیرم بیاد عزیزم؟

2740
خب با این پول کجا گیر میاد؟ جای خوب گیر میاد اصلا؟

متاسفانه این پول برای خرید در شیراز و اطرافش کافی نیست، حتی مسکن مهر لپویی هم از رنج ۱۸۰ به بالا شروع میشه

گفت دانایی که گرگی خیره سر/هست پنهان در نهاد هربشر/ هر که گرگش را دراندازد به خاک/رفته رفته می شود انسان پاک/هرکه با گرگش مدارا می کند/خلق و خوی گرگ پیدا می کند/هر که از گرگش خورد دائم شکست/گرچه انسان می نماید، گرگ هست
متاسفانه این پول برای خرید در شیراز و اطرافش کافی نیست، حتی مسکن مهر لپویی هم از رنج ۱۸۰ به بالا شرو ...

خب اگه بتونم تا ۲۰۰ برسونم چی؟

مسکن مهر لپویی چیه عزیزم؟ یه توضیح کوچیک میدی لطفا؟

2706