2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من الانم با اجازتون در حال قر دادنیم با اهنگ چون خانم دستور داده:/

تاپیک حس ششم میبینم تشنج میکنم😐   مامانم میگه با رفیق ناباب نگرد😌        نمیدونه من خودم رفیق ناباب همم😎 نی نی یار جان کاش قبل ترکوندنم میگفتی پست سیاسی ممنوعه مگه نمیدونی من آلزایمر دارم 😐 
2731
دکتر زیاد میبرم هیچ کس درد این بچه  و نفهمید

پسرمن تا 22ماهگی همینجور بود و کلی ام دکتر بردم و ازمایش داد دکتر گفت بچت سالمه برو بشین خونت دیگه نیا اینطرفا 

ولی 22ماهگی ب طرز عجیبی خود بخود خوابش تنظیم د خداروشکر و من دارم یکم نفس راحت میکشم

2738
ای جونم خداحفظش کنه .پسر منم هیچی اندازه رقص نمیتونه شارژ کنه

مرسی عزیزم همچنین خدا گل پسر شمارو نگهداره ولی من واقعا خوابم میاااد😢😢😢

تاپیک حس ششم میبینم تشنج میکنم😐   مامانم میگه با رفیق ناباب نگرد😌        نمیدونه من خودم رفیق ناباب همم😎 نی نی یار جان کاش قبل ترکوندنم میگفتی پست سیاسی ممنوعه مگه نمیدونی من آلزایمر دارم 😐 
پسرمن نزدیکه سه سالشه کم خونیم نداره نمیدونم چرا اینطوری میکنه.نگرانشم.میخام ببرم‌متخص معز  اعص ...

نه دختر من که کلا خوابش با روز تنظیم شده هر چقدرم تلاش میکنم برشگردونم به تنظیمات کارخونه فایده نداره ولی بعضی وقتا که به زور نمیذارم بخوابه شب تا صبح به خواب عمیقی فرو میره 

پسرمن نزدیکه سه سالشه کم خونیم نداره نمیدونم چرا اینطوری میکنه.نگرانشم.میخام ببرم‌متخص معز  اعص ...

بابا پسر منم همینجور بود تاچند هفته پیش حتی دکترم بردم گفت کم خونی نداره

تو خواب یهو جیغ میکشید مینشست به گریه 

منم میگفتم چته مامان چیه چی شد چی میخوای فقط گریه

ینی ناراحتی اعصاب گرفته بودم

آخرش نفهمیدیم چی به چیه؟مادویدیمو نرسیدیم: بعضیا نشستندو رسیدند!

گفتم پسرم قبلا اینجوری بود همه ام گیر داده بودن بمن میگفتن خودت خوابشو تنظیم کن وقتی نمیخوابه چطور تنظیم کنم .پسر من با گریه بیدار میشد نه شیر میخواست نه اب نههیچی فقط گریه میکرد .این حرفای مزخرف اطرافیان بیشتر اذیتم میکرد تا گریه دقیقا 22ماه ویک هفته اش بود ک خودش تنظیم شد .بعدظهر نهایت نیم ساعت میخوابید. الان حداقل یک و نیم ساعت ومیخوابه

2706