2737
2739
عنوان

تنبلی تخمدان واقعا نگرانم کرده

644 بازدید | 54 پست

سلام دوستان،میشه لطفا تجربه هاتون راجع به تنبلی تخمدان و اینکه چکار کردید باردار شدید بگید؟دختر یا پسر ؟چون من هم تنبلی دارم تاااازه این ماه میخوام اقدام کنم،البته یکساله دوفاستون و دوماهه متفورمین میخورم.میخوام بچه ام پسر باشه،از نظر سنی هم دیگه خیلی وقت ندارم،۳۶سالمه.لطفا راهنمایی کنید .

منم یه سوال با اجازت می پرسم ...من اصلا تخمک گذاری ندارم و کیست تخمدان هم دارم 

یه مدت هس کلا گرمیجات میخورم

ولی پریودهام بهم نریخته همه چیزم مرتب هست

لطفا یه نظری هم درباره من بدین

تا حالا از کسی صلوات نخاستم الان ازتون خواهش میکنم برا رسیدن به حاجتم یه صلوات بفرستید.                             لطفا.😘😘

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

عزیزم فقط باید خدا بخواد منو که میبینی کیست و تنبلی تخمدان شدید داشتم هر سه ماه پری میشدم اما تو اولین رابطه بچه دار شدم فقط خدا جاریمم بعد ۶ سال این ور اون ور کردنو دکترای متفاوت اخر خدا خواست دیگه دکتر نرفت بیخیال شد بعدم حامله 

برای شادی روح پدرم لطفا یه صلوات بفرستین .😘
2738
منم دکتر گفت تخمدانت پپپپپر از کیسته و تنبلی شدید داری متفورمین داد همین

سحرناز جون،متفورمین چندوقت مصرف کردی؟گلای وانس ۵۰۰خوردی؟روزی یکعدد؟چندوقت بعدش حامله شدی

رعایت غذا روی جنسیت بچه یا بخاطر تنبلی تخمدان؟؟ شنیدم خیلی تاثیری هم نداره

بله رعایت غذایی روی جنسیت خیلی موثر نیس من منظورم برای تنبلی بود 

اگه میخوای مطمئن شی اون جنسیتی رو ک دوس داری بشه ای وی اف فقط. چون با رژیم غذایی ریسکه یکم

🎉🎉🎉🎉
2706